"Okumak Her Çocuğun Hakkıdır" - Son Dakika

"Okumak Her Çocuğun Hakkıdır"

13.11.2012 12:02
"Okumak Her Çocuğun Hakkıdır"

Yeni yılda TOÇEV hediyeleriyle hem sevdiklerinizi hem de okuma istekli çocuklarımızı sevindirin!

17 yıldır okuma istekli çocuklara hak ettikleri eğitim koşullarını sağlayan ve onlara eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek veren TOÇEV'in yılbaşı alternatifleriyle sevdiklerinize anlamlı hediyeler sunmanın ayrıcalığını yaşayın. Bir yandan sevdiklerinizi mutlu ederken bir yandan da "okumak her çocuğun hakkıdır" ilkesiyle çalışmalarını sürdüren TOÇEV'e destek olun.

TOÇEV Kupası: TOÇEV için özel olarak tasarlanan kupalar Porland'ın desteğiyle üretildi. Sevimli çocuk figürleriyle tasarlanan bu kupayı çok seveceksiniz. Fiyatı: 15 TL.

TOÇEV Tohum Kart: Tohum kart, toprağa ekildiğinde çiçekler açan, ağaçlar çıkan, el yapımı, yazılabilir, baskı uygulanabilir kartlardır. Tohum kartın içinde 12 çeşit çiçek ve çam ağacı tohumu bulunur. %100 geri dönüşümlü, %100 çevre, doğa, toprak dostu ve el yapımıdır. Tohum kartı gönderdiğiniz kişi, özel mesajları okuduktan sonra, set içindeki hediye saksıya tohum kartı diker ve sadece sulayarak, çiçek ve ağaçların yeşermesini sağlar.

Tohum kartla hem bir çocuğumuzun bir aylık eğitimine destek olmuş hem de birbirinden güzel rengarenk çiçeklerin ve ağaçların yetişmesine imkan sağlamış olursunuz. Kurumunuz veya siz, defalarca ve ömür boyu hatırlanırsınız. Mesaj kartı özel olarak tasarlanmaktadır.

Fiyatı: 60 TL.

TOÇEV Tohumlu Kalem: Biyolojik olarak doğada çözünen bioplastik hammaddeden, geri dönüştürülmüş kağıt ve toksit madde içermeyen mürekkepten üretilen kalemlerin kapağında batı ladin tohumu bulunur. Tohumları toprağa diktiğinizde ladin ağaçlarının yeşermesine imkan sağlamış olursunuz. Tohumlu kalem ile hem doğaya hem de eğitime katkı sağlayın. Fiyatı: 5 TL.

Biz Şarkımızı Seçtik "Joy Selection" CD'si: Ünlü isimlerin seçtiği şarkılardan oluşan CD'mizi severek dinleyeceksiniz. Fiyatı: 15 TL

• Ebru Uygun - Always on My Mind - Elvis Presley

• Mehmet Y. Yılmaz - Dance Me To The End of Love - Leonard Cohen

Alinur Velidedeoğlu - Don't Let Me Be Misunderstood - Nina Simone

Güneri Cıvaoğlu - Histoire D'un Amour (Historia De Un Amor) - Cyrius

Nasuh Mahruki - One More Cup of Coffee - Bob Dylan

Elif Dağdeviren - What a Wonderful World - Tony Bennett

Filiz Akın - Besame Mucho - Cesaria Evora

Nilüfer - No Volvere - Gipsy Kings

Ediz Hun - Lady - Kenny Rogers

Cemil İpekçi - Les Hommes Qui Passent - Patrica Kaas

• Ece Şükan - No Ordinary Love - Sade

Beyazıt Öztürk - Et Si Tu N'Existais - Joe Dassin

Tan Sağtürk - Black Orpheus - Tom Grant

Bennu Gerede - Everybody Here Wants You - Jeff Buckley

Şebnem Dönmez - My Funny Valentine - Chet Baker

TOÇEV Tişörtleri: Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı, ADL'nin ürettiği ve sattığı üç ayrı renkteki tişörtlerimizle bir yandan çocuklarımıza destek olurken bir yandan da sevdiklerinize şık bir hediye almış olursunuz. Fiyatı: 39,90 TL

TOÇEV Yılbaşı Kartları: Çok özel fotoğraflarımızla sizin için özel olarak tasarlanacak yılbaşı kartlarıyla sevdiklerinize unutmadığınızı hatırlatın. Fiyatı: Siparişe göre belirlenir.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Okumak Her Çocuğun Hakkıdır' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement