Son Dakika Haberleri: Canilerin, Öldürüp Irmağa Attıkları Adamın Telefonunu Sattığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

Canilerin, Öldürüp Irmağa Attıkları Adamın Telefonunu Sattığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

6 ay önce

Bartın'da, 15 gündür aranan adamın ırmakta bir varilin içinde bacakları kesilmiş halde cesedi bulundu. Katil zanlılarının cinayetten sonra adamın cep telefonunu sattıkları anlar ortaya çıktı.

Bartın'da, 15 gün önce kaybolan ve cesedi varil içerisinde ırmakta bulunan şahsın cinayet zanlıları götürüldükleri keşifte olayı ayrıntısına kadar anlattı. Zanlıların cinayetin ardından ayrıca öldürdükleri şahsın cep telefonunu satmak için telefon bayisine gittikleri tespit edildi.

BACAKLARINI KESİP VARİL İÇİNDE IRMAĞA ATMIŞLARDI

Bartın'da öldürülerek bacakları kesildikten sonra varille ırmağa atılan Şükrü Keskin'in cinayetinde yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

CİNAYETİ NASIL İŞLEDİKLERİNİ AYRINTISIYLA ANLATTILAR

Olayın ardından yakalanan cinayet zanlıları Hulisi G. ve Sercan A. isimli şahıslar olay yeri keşfine götürüldü. Zanlılar olayın yaşandığı evin önünde cinayeti nasıl işlediklerini ayrıntısına kadar anlattı.

"SARKINTILIK YAPTI" İDDİASI

Gözaltına alınan şüpheliler sorguda Şükrü Kesgin'in kendilerine cinsel yönden sarkıntılık yaptığını bu duruma sinirlenerek önce sopayla dövdüklerini sonra bıçakladıklarını itiraf ettiler. Şükrü Kesgin'i öldürdükten sonra kendi ikametinde bacaklarını keserek dışarıdan buldukları varile yerleştirdiklerini ve el arabasıyla ırmağa cesedi attıklarını söylediler.

ÖLDÜRDÜKTEN SONRA CEP TELEFONUNU SATMAYA GİTMİŞLER

Diğer yandan zanlıların Şükrü Keskin'i öldürdükten sonra üzerinde bulunan cep telefonunu alıp satmaya çalıştıkları görüntülere de ulaşıldı.

Varildeki Kesik Bacak Cinayetinin Altından Sarkıntılık Çıktı


YORUMLAR


15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı Son Dakika! CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Oldu

Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Bulunan Aynes Gıda, Konkordato İlan Etti