Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın - Son Dakika

Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın

07.09.2012 16:20
Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın, System.String[]

İzmir'in Foça ilçesinde geçen ay meydana gelen ve iki askerin şehit olduğu bombalı saldırı zanlılarının, Menemen'de öldürülen üç çiftçinin de katil zanlıları olduğu anlaşıldı.

İzmir'in Foça ilçesinde geçen ay meydana gelen ve iki askerin şehit olduğu bombalı terör saldırısının zanlılarının, olaydan önce Menemen'de öldürülen üç çiftçinin de katil zanlıları olduğu anlaşıldı. Çiftçilerin yakınları, olayın aydınlatılmasından dolayı bir nebze olsun rahatladıklarını belirterek, suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.

Teröristler tarafından öldürülen çiftçilerden Zekeriya Toksöz'ün eşi Ayten Toksöz, "Bunların hiçbir suçu yoktu. Haince kurban gittiler. Mübarek ramazan günü öldürüldüler. Kimsem yok, desteğim yok. Şimdi kendime nasıl bakacağım?" dedi. Ölenlerden Yusuf Kafalı'nın annesi Sıdıka Kafalı da, "Suçsuz yere gitti yavrum. O günden beri hep gözyaşı döküyorum. Bir başıma kaldım, bana o bakardı. Suçlular yakalandı. Acılarımız dinmeyecek ama artık nereden geldiğini biliyorum. Haberi alınca sevindim." şeklinde konuştu.

Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın
Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın
Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın
Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Öldürülen Çiftçilerin Yakınları: Suçlular Cezalandırılsın - Son Dakika


Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım