Öleceğini anlayan kanser hastası köpeğin son anları! Kaderini gözyaşlarıyla karşıladı - Son Dakika

Öleceğini anlayan kanser hastası köpeğin son anları! Kaderini gözyaşlarıyla karşıladı

29.01.2022 10:07

Ağır kanser hastası köpeğin daha fazla acı çekmesini istemeyen doktorlar, köpeği uyutmaya karar verdi. Öleceğini anlayan köpeğin son anlarında döktüğü gözyaşları ise sosyal medyada herkesin yüreğini parçaladı.

Kanser hastası bir köpeğin, uyutulmadan önceki son anlarına ilişkin video, sosyal medyada çok izlendi. Buna göre ağır kanser hastası olan bir köpeğin daha fazla acı çekmesini istemeyen doktorlar, köpeği uyutmaya karar verdi.

ÖLECEĞİNİ ANLADI

Videodaki köpek, hem acı çekmesinin etkisi hem de öleceğini anlamasıyla birlikte gözyaşlarına boğuluyor. Doktora çaresizce bakan köpeğin bu anları, binlerce görüntülenme aldı.

İZLEYENLER DUYGULANDI

Sosyal medya kullanıcıları, köpeğe ait videoyu izledikten sonra çok duygulandıklarını ve hayvanlara daha merhametli yaklaşılması gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR (1)
  • Soke Bitli: Hayvan dahi olsa bile gunu gelmeden uyutulmamasi lazim cani veren allah zamani gelince alir tum mahlukat icin aynidir Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Yumurtalık kanserinde erken teşhis hayat kurtarıyor Yumurtalık kanserinde erken teşhis hayat kurtarıyor İleri yaş kanserlerinde yaklaşan tehlike: Silver Tsunami İleri yaş kanserlerinde yaklaşan tehlike: Silver Tsunami SCÜ'de açılan bu laboratuvar ile kansere çare aranacak SCÜ'de açılan bu laboratuvar ile kansere çare aranacak

Son Dakika Yaşam Öleceğini anlayan kanser hastası köpeğin son anları! Kaderini gözyaşlarıyla karşıladı - Son Dakika


Advertisement