Ölen annesinin kalp atışını duyan bebeğin verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika

Ölen annesinin kalp atışını duyan bebeğin verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu

24.01.2022 20:37

Sosyal medyanın en çok izlediği videolardan biri, yeniden gündem oldu. Doğum sırasında hayatını kaybeden annesinin kalp atışlarını başka bir bedende duyan bebeğin verdiği tepki hayretle izlendi.

Sosyal medyada yayınlanan çeşitli videolar, belli aralıklarla yeniden gündem oluyor. Yine sosyal medyanın çok konuştuğu videolar arasındaki video, bir kez daha etkileşime girdi.

ANNESİ, DOĞUM SIRASINDA ÖLDÜ

Sosyal deney videosu olarak hazırlanan videoda, annesi doğum sırasında ölen bebeği, birçok kişinin kucağına aldığı görülüyor. Ancak bebek hiçbirine tepki vermiyor.

ANNESİNİN KALP ATIŞI SAKİNLEŞTİRİYOR

Bebeği sakinleştiren tek şey, annesinin kalp atışları oluyor. Bebeğin annesinin kalbini taşıyan adam, çocuğu kucağına aldığında garip bir hava oluşuyor. Bebek ise annesinin kalp atışlarını duyması nedeniyle aniden sakinleşiyor.

YORUMLAR (1)
500
Elazığ'da başsız doğan buzağıyı gören çiftçi kendine bir süre gelemedi Elazığ'da başsız doğan buzağıyı gören çiftçi kendine bir süre gelemedi Üniversiteliler yağmura rağmen Pilli Bebek konseriyle coştu Üniversiteliler yağmura rağmen Pilli Bebek konseriyle coştu Restorandaki yemek sonrası ölen Ece'nin kardeşi Ege'den iyi haber Restorandaki yemek sonrası ölen Ece'nin kardeşi Ege'den iyi haber

Son Dakika Yaşam Ölen annesinin kalp atışını duyan bebeğin verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu - Son Dakika


Advertisement