Son Dakika Haberleri: Görenler gözlerine inanamadı! Oltayla 2 metrelik yayın balığı yakaladılar

Görenler gözlerine inanamadı! Oltayla 2 metrelik yayın balığı yakaladılar

2 ay önce

Manisa'da bulunan Demirköprü Barajı'na olta ile balık tutmaya giden baba-oğul, 2 metre uzunluğunda yayın balığı yakaladı. 40 kilo ağırlığındaki balık, 350 liraya balıkçıya satıldı.

Manisa'nın Salihli ve Köprübaşı ilçelerine kadar uzanan Demirköprü Barajı'nda, amatör balıkçı baba ile oğlu, oltayla 2 metre uzunluğunda, 40 kilo ağırlığında yayın balığı yakaladı.

KENARA ÇEKERKEN ELLERİ KESİLDİ

Turgutlu'dan Demirköprü Barajı'na uzun yıllardır hobi olarak balık tutmaya giden Murat Sarıkaya (45) ve oğlu Serkan (17), dün saat 11.00'de, oltayla yakaladıkları yayın balığını zor da olsa karaya çıkardı. Yaklaşık 2 metre uzunluğunda ve 40 kilo ağırlığındaki yayın balığı ile karşılaşan, Turgutlu'da elektrik tesisatçılığı yapan Murat Sarıkaya, "Balık tutmak en büyük hobimiz. Oğlum balığı kenara çekerken oltanın misinası ellerinde kesiklere neden oldu" diye konuştu.

"350 LİRAYA BALIKÇIYA SATTIM"

Yıllardır oğlu ile işten boş kalan zamanlarında Demirköprü Barajı'na balık tutmaya geldiklerini de vurgulayan Murat Sarıkaya, "İlk defa bu kadar büyük balıkla karşılaştık. Artık nasip diyelim. Allah bereket versin, balığı 350 liraya balıkçıya sattım. Evin pazar masrafı çıktı" dedi.

Yakalanan yayın balığı;

Görenler gözlerine inanamadı! Oltayla 2 metrelik yayın balığı yakaladılar
Haber Yayın Tarihi: 17.06.2019 02:07 Kaynak: DHA"Olay saatinde cinsel ilişki yaşıyordum" diyen caninin yalanı ortaya çıktı! Müebbet hapisle yargılanacak FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Seda Sayan'dan şaşırtan açıklama: Acun'un tuzağına düşürüldüm