ÖLÜ DOMUZUN CİP ARKASINDA SÜRÜKLENMESİNE SORUŞTURMA - Son Dakika

ÖLÜ DOMUZUN CİP ARKASINDA SÜRÜKLENMESİNE SORUŞTURMA

30.01.2023 15:35

TUNCELİ'nin Pülümür Vadisi'nde, cipin arkasına zincirle bağlanan ölü yaban domuzu, kilometrelerce sürüklendi.

TUNCELİ'nin Pülümür Vadisi'nde, cipin arkasına zincirle bağlanan ölü yaban domuzu, kilometrelerce sürüklendi. Bu anlar kameraya yansırken, valilik soruşturma başlattı.

Olay, Tunceli- Erzincan yolunda meydana geldi. Pülümür Vadisi'nde ölü yaban domuzu, cipin arkasına zincirle bağlanarak kilometrelerce sürüklendi. Diğer sürücülerin bu anlarda çektiği görüntüler sosyal medyada paylaşılarak valiliğe bildirildi. Bunun üzerine valilikçe soruşturma başlatıldı. Jandarma ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine inceleme talimatı verildi. Jandarma ekipleri, güvenlik kameralarının kayıtlarından aracın kime ait olduğunu tespit etmeye çalışırken, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nce de kırsal alanda fotokapan görüntüleri incelemeye alındı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Tunceli'de Pülümür Çayı'na düşen otomobildeki 2 kişi hayatını kaybetti Tunceli'de Pülümür Çayı'na düşen otomobildeki 2 kişi hayatını kaybetti Tunceli'de çaya uçan araçtaki ikinci kişinin de cansız bedenine ulaşıldı Tunceli'de çaya uçan araçtaki ikinci kişinin de cansız bedenine ulaşıldı Yakınları haber alamayınca kayıp ihbarında bulundu, acı gerçek ortaya çıktı Yakınları haber alamayınca kayıp ihbarında bulundu, acı gerçek ortaya çıktı

Son Dakika Güncel ÖLÜ DOMUZUN CİP ARKASINDA SÜRÜKLENMESİNE SORUŞTURMA - Son Dakika


Advertisement