Ölüdeniz'de Yaz Havası - Son Dakika

Ölüdeniz'de Yaz Havası

04.01.2012 12:28
Ölüdeniz'de Yaz Havası

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde yamaç paraşütünde dünyanın en iyi atlayış pistleri arasında gösterilen Babadağ, kış aylarında da uçuş tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde yamaç paraşütünde dünyanın en iyi atlayış pistleri arasında gösterilen Babadağ, kış aylarında da uçuş tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.Dünyanın en iyi yamaç paraşütü atlayış noktaları arasında yer alan Babadağ'da yılın ilk paraşüt atlayışları yapıldı. Güney Kore'den Ölüdeniz'e yamaç paraşütü atlayışı için gelen turistler, pilotlar eşliğinde atlayış yaptı. Hava sıcaklığının 18, deniz suyu sıcaklığının 20 derece ölçüldüğü Ölüdeniz'de, 25'e yakın Koreli turist, pilotlarıyla birlikte 1900 metrelik Babadağ'ın kardan dolayı kapalı olan pisti yerine 900 metrelik pistten atlayış gerçekleştirdi. Koreli turistler atlayıştan sonra Ölüdeniz'in masmavi denizi üzerinde uçmanın keyfini yaşadı. Pilotların yaptığı akrobasi hareketleriyle Koreli turistler heyecanlı anlar yaşarken, Ölüdeniz'in eşsiz manzarası fonunda da fotoğraf çektirdi. Adrenalinden uzak duran turistler ise Belcekız Plajı'nda denize girip güneşlendi.

Kaynak: DHA
Fethiye açıklarında 15 düzensiz göçmen yakalandı Fethiye açıklarında 15 düzensiz göçmen yakalandı Fethiye'de 15 düzensiz göçmen yakalandı Fethiye'de 15 düzensiz göçmen yakalandı Fethiye açıklarında su alan lastik bottaki 25 düzensiz göçmen kurtarıldı Fethiye açıklarında su alan lastik bottaki 25 düzensiz göçmen kurtarıldı

Son Dakika Güncel Ölüdeniz'de Yaz Havası - Son Dakika


Advertisement