Ölümden Dönen Dede'ye Mutlu Haber - Son Dakika

Ölümden Dönen Dede'ye Mutlu Haber

9 yıl önce

Nazilli'de doğuştan engelli torununa akülü araba alabilmek için kapak toplarken beyin kanaması geçirip felç olan dedeye mutlu haber Belediye Başkanı Haluk Alıcık'tan geldi.

Ölümden Dönen Dede'ye Mutlu Haber, System.String[]

Nazilli'de doğuştan engelli torununa akülü araba alabilmek için kapak toplarken beyin kanaması geçirip felç olan dedeye mutlu haber Belediye Başkanı Haluk Alıcık'tan geldi.


Torununu nasıl iyileştirebilirim stresi ve mavi kapak toplama yorgunluğu sonucu beyin kanaması ve kısmi felç geçiren 63 yaşındaki Hüseyin Eşsiz, başkan Alıcık'ın müjdeli haberi sonrası rahatladı.


8 yaşındaki torunu Burcu Akbolca'ya akülü araba alabilmek için çevre ilçe ve illerde yaptığı çalışmalarla yaklaşık 170 kilo kapak toplayan fedakar dede, yaşadığı stres nedeniyle evinin önünde beyin kanaması geçirdi. Geçirdiği beyin kanaması sonucu sol kolu felç olan ve 2 gün yoğun bakım ünitesinde yatan Eşsiz, Nazilli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaşlı fedakar dedenin torunu için yaptıklarını duyan Belediye Başkanı Haluk Alıcık ise, Hüseyin Eşsiz'i hastane odasında ziyaret ederek akülü araba tahsis edeceğinin müjdesini verdi.


Torunu için ölümden dönen Hüseyin Eşsiz'i hastane odasında ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; "Nazilli'de engelliler için yaptığımız desteğin ne kadar az olduğunu bu fedakar dedemizin yaptıklarını öğrendikten sonra öğrendim. Olaydan haberdar olur olmaz akülü araba siparişi verdik. Bugüne kadar engelli vatandaşlarımıza 44 adet akülü araba teslim etmiştik. Minik Burcu'ya 45. aracımızı hediye edeceğiz. Tabii ki öncelikle senin taburcu olmanı bekliyoruz. Akülü arabayı torununa seninle birlikte götüreceğiz. Engelli vatandaşlarımızın Belediye'ye başvurmasını istiyorum. Nazilli'de belirli aralıklarla ihtiyaç sahibi engellilerimize bu araçları temin edeceğiz" dedi.


"AMELİYAT İÇİN DESTEK BEKLİYORUZ"


Kızının iyileşme umuduyla Aydın Adnan Menderes Üniversitesi - AYDIN

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2012 02:21 Kaynak: İHASon Dakika

Göktuğhan Argın, Ali Koç'a sorduğu soru nedeniyle tazminatsız işten çıkarılmak istendiğini söyledi
Atakan Kayalar'dan "Uzaylılara inanıyor musun?" sorusuna bir garip cevap Bu mahallede yılda 500 bin dolar kazanan fakir sayılıyor