Olympos sahilinde jardarma ve zabıta denetimi - Son Dakika

Olympos sahilinde jardarma ve zabıta denetimi

4 ay önce

Jandarma, Kumluca ve Kemer Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından Olympos Sahilinde denetim yapıldıEkipler, Olympos Sahilinde, sağlıksız açık ortamda gıda satışı, haksız rekabet sonucu kazanç elde etmek amacıyla izinsiz deniz malzemeleri satanlar için ortak denetim gerçekleştiri.

Olympos sahilinde jardarma ve zabıta denetimi, System.String[]

Jandarma, Kumluca ve Kemer Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından Olympos Sahilinde denetim yapıldı


Ekipler, Olympos Sahilinde, sağlıksız açık ortamda gıda satışı, haksız rekabet sonucu kazanç elde etmek amacıyla izinsiz deniz malzemeleri satanlar için ortak denetim gerçekleştiri. Jandarma ekiplerinin de destek verdiği denetimlerde zabıta ekipleri, plajı ve plaj kenarındaki ormanlık alanı ürünlerin saklanabileceği ihtimali üzerine didik didik aradı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Kumluca Belediye başkanı Mustafa Köleoğlu; "Ülkemizin iç bölgelerinde ısınmaya ihtiyaç duyulduğu bugünlerde Olympos Sahilimizde halkımız yoğun bir şekilde denize giriyor. Olympos Sahilimize gelen misafirlerimizin daha rahat ve huzurlu bir şekilde denize girebilmesi için denetimlerimize devam ediyoruz. Sağlıksız açık ortamda gıda satışı, haksız rekabet sonucu kazanç elde etmek amacıyla izinsiz deniz malzemeleri satanlar için denetimler yapıyoruz" dedi. - ANTALYA

Haber Yayın Tarihi: 25.09.2019 12:29 Kaynak: İHASon Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde ödeme yöntemi değişti

Son Dakika Haberleri