Koronaya yakalanan Galatasaraylı Elabdellaoui: Durumum iyi - Son Dakika

Koronaya yakalanan Galatasaraylı Elabdellaoui: Durumum iyi

13.11.2020 19:02

Galatasaray'da koronavirüse yakalanan Norveçli futbolcu Omar Elabdellaoui, sosyal medya hesabında durumunun iyi olduğunu belirtti.

Galatasaray'da koronavirüse yakalanan futbolcunun Omar Elabdellaoui, olduğu ortaya çıktı. Elabdellaoui, korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya hesabından durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Norveçli futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Herkesin bildiği gibi korona virüs testim pozitif çıktı. Bazı semptomlarım var ama durumum genel olarak iyi. Herkese iyi dilekleri için teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Koronaya yakalanan Galatasaraylı Elabdellaoui: Durumum iyi

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Koronaya yakalanan Galatasaraylı Elabdellaoui: Durumum iyi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü