Barcelona ile anılan Fenerbahçeli Ömer Faruk Beyaz'ın ağabeyi İsmail Beyaz: Kararı kulüple birlikte alırız - Son Dakika

Barcelona ile anılan Fenerbahçeli Ömer Faruk Beyaz'ın ağabeyi İsmail Beyaz: Kararı kulüple birlikte alırız

19.09.2020 12:16

Sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalan Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Ömer Faruk Beyaz ve ailesinin haklarında çıkan transfer iddialarından rahatsız olduğu ifade edildi. Dünya devi Barcelona ile adı geçen yıldız futbolcunun ağabeyi İsmail Beyaz "Biz her türlü kararı kulübümüzle birlikte alırız. Fenerbahçe dışında kimseyle görüşme yapmıyoruz" dedi.

Fenerbahçe'de gündemin zirvesinde genç futbolcu Ömer Faruk Beyaz bulunuyor. Sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalan futbolcu ve ailesinin transfer dedikodularından rahatsız olduğu aktarıldı. Genç oyuncunun abisi İsmail Beyaz, kardeşinin Barcelona ile anılmasının ardından "Biz her türlü kararı kulübümüzle birlikte alırız. Bizim ne kadar Fenerbahçe'li olduğumuzu herkes biliyor" diye konuştu.

"FENERBAHÇE DIŞINDA KİMSEYLE GÖRÜŞMÜYORUZ"

Sadece Fenerbahçe ile görüştüklerini dile getiren Beyaz, "Biz ve menajerimiz Fenerbahçe dışında kimseyle görüşme yapmıyoruz. Zaten Ömer Faruk Fenerbahçe'nin sözleşmeli futbolcusu. Bir takımla görüşmesi yasak. Bize gelen teklifler var ancak biz bunları kulübümüze yönlendiriyoruz. Ömer sadece futboluna odaklanmak istiyor. Bu çıkan haberler ve yorumlar 17 yaşında ki bir çocuğu olumsuz etkiliyor" ifadelerini kullandı.

EMRE BELÖZOĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER

Sözleşme uzatılması konusunda sportif direktör Emre Belözoğlu ile görüştüklerini söyleyen İsmail Beyaz, "Bizim ne kadar Fenerbahçeli olduğumuzu herkes biliyor. Sözleşme için Emre abi ile görüştük. Şu anda hem Fenerbahçe hem de menajerimizin transfer yoğunluğundan dolayı daha uygun bir vakitte görüşme kararı aldık. Bu spekülasyonlar sadece Ömer'e zarar veriyor. farklı farklı menajerin isimleri ortaya atılıyor bizim tek bir menajerimiz var Mehmet Eser kendisi Almanya da yaşıyor ve bizim bütün haklarımız kendisine bağlıdır" sözlerine yer verdi.

"PROBLEMİMİZ YOK"

Ömer Faruk için aldıkları tüm kararları Fenerbahçe Kulübü ile ortak alacaklarını söyleyen İsmail Beyaz," Fenerbahçe ile herhangi bir problemimiz yok olsa dahi bunu çok basit bir şekilde çözeriz bizim ne kadar Fenerbahçeli olduğumuzu herkes biliyor. Kesinlikle şunu belirtmeliyim ki her türlü kararı alabiliriz ama bunu Fenerbahçe ile ortak bir şekilde alırız. Fenerbahçe'nin çıkarı ve izni olmayan hiçbir şeye imza atmayız" şeklinde konuştu.

Barcelona ile anılan Fenerbahçeli Ömer Faruk Beyaz'ın ağabeyi İsmail Beyaz: Kararı kulüple birlikte alırız

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Barcelona ile anılan Fenerbahçeli Ömer Faruk Beyaz'ın ağabeyi İsmail Beyaz: Kararı kulüple birlikte alırız - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı