Ömerli Belediyesinde Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı - Son Dakika

Ömerli Belediyesinde Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı

02.01.2012 14:00
Ömerli Belediyesinde Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı, System.String[]

Ömerli Belediyesi yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Ömerli Belediyesi yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Yılmaz Altındağ başkanlığında düzenlenen toplantıda görev bölümü yapıldı.

Bu kapsamda encümen üyeliğine Veysi Uzunkaya ve Şehmuz Özdemir, denetleme kurulu komisyonuna Emin Güneş, Hasan Batuk ve İsmail Akdoğan, plan ve bütçe komisyonluğuna, İsmail Akdoğan, Hüseyin Bilen ve Emin Güneş, imar komisyonuna ise Şehmuz Özdemir, İsmail Akdoğan ve Emin Güneş oy birliğiyle seçildi.

İlçede gerçekleştirilmesi gereken projelerinde görüşüldüğü toplantıda, meclis üyelerine teşekkür eden Altındağ, yeni yılın başta belediye olmak üzere tüm Ömerli halkına hayırlı olmasını diledi.

Altındağ, meclisin ahenkli bir şekilde çalışmasından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, bu toplantıda alınan kararlar doğrultusunda başarılı hizmetlere imza atacaklarına inandıklarını belirtti.

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ömerli Belediyesinde Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'dan Fransa'ya Dağlık Karabağ notası! Büyükelçi, bakanlığa çağırıldı Son Dakika: Yerli koronavirüs aşısında gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı Hekimoğlu Trabzon, Batuhan Karadeniz'in 3 gol attığı maçta Kayserispor'u eledi Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü