OMÜ Havza Meslek Yüksekokulunda mezuniyet töreni düzenlendi - Son Dakika

OMÜ Havza Meslek Yüksekokulunda mezuniyet töreni düzenlendi

24.06.2022 16:23
OMÜ Havza Meslek Yüksekokulunda mezuniyet töreni düzenlendi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Havza Meslek Yüksekokulunda (MYO) 2021-2022 akademik yılının ardından mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Havza Meslek Yüksekokulunda (MYO) 2021-2022 akademik yılının ardından mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sancak, Havza MYO'nun bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, öğrencilerin hayatın farklı bir döneminin sonuna gelirken yeni bir başlangıcın eşiğinde bulunduklarını belirterek, edindikleri bilgi ve becerileri en güzel şekilde sergilemeleri temennisinde bulundu.

Havza MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural da öğrencilerden, sadece kendileri ve aileleri için değil, ülkeleri ve insanlık için de başarılı olmaları gerektiğini unutmamaları gerektiğini söyledi.

Konuşmaların ardından yüksekokulu ve bölümlerini dereceyle tamamlayan öğrencilere belgeleri CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Sancak ve Tural tarafından verildi.

Daha sonra üniversiteden bu yıl mezun olan 420 öğrenci, keplerini havaya kutlama yaptı.

YORUMLAR
500
Rektör vekilinin makamını basmaya çalışan öğrenciler ile güvenlik arasında arbede Rektör vekilinin makamını basmaya çalışan öğrenciler ile güvenlik arasında arbede ÇÖP EVDE BULUNAN CEM, 20 KİLOYA ULAŞTI ÇÖP EVDE BULUNAN CEM, 20 KİLOYA ULAŞTI İnönü Üniversitesi'nden aşure ikramı İnönü Üniversitesi'nden aşure ikramı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel OMÜ Havza Meslek Yüksekokulunda mezuniyet töreni düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement