Ömür Gedik: Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi. - Son Dakika

Ömür Gedik: Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi.

04.12.2019 14:20
Ömür Gedik: Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi., System.String[]

9 Aralıkta DMC etiketiyle dinleyicisiyle buluşacak olan 'Aramışsın' şarkısının sözü ve müziği Ömür Gedik'e ait. Gedik, çekimin ardından basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

9 Aralıkta DMC etiketiyle dinleyicisiyle buluşacak olan 'Aramışsın' şarkısının sözü ve müziği Ömür Gedik'e ait.  Gedik, çekimin ardından basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

Gedik, üzerindeki kürk ve deri parçalarla ilgili gelen sorulara; 'Üzerimde hayvanlardan yapılmış olan hiçbir şey yok. Ayakkabılarım bile suni deri. Bu çok tartışılıyor ama ben giyilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hiç biri için hayvan öldürmeye gerek yok. Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi. Özellikle yurt dışında trend olmuş durumda. Saçlarımda ki gökkuşağı da hoşgörü ve sevginin mesajı. Bu da cana kıyarak değil severek oluyor' diyerek cevap verdi.

Ömür Gedik: Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi.

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ömür Gedik: Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi. - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan kabine toplantısı öncesi dikkat çeken sözler: Daha sert tedbirlerin alınma zamanı geldi Miss Uganda'dan sonra Esenyurt'ta bu kez de düğün salonunda pazar ayini yaptılar 241 komando, dualarla Suriye'ye uğurlandı! Aileler gözyaşlarını tutamadı Bahçe teline değen boruyu istemeyen komşuya vatandaştan tepki: Sizin komşuluğunuz bu mu? Parmaklarından fark ettiler! Rögar kuyusunda mahsur kalan temizlik işçisi 3 gün sonra kurtarıldı Görünümü karpuzu tadı salatalığa benzeyen "mini meyve" görenleri şaşırtıyor Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum