'Omuz Atma' Cinayetine 10 Yıl Hapis - Son Dakika

'Omuz Atma' Cinayetine 10 Yıl Hapis

27.11.2012 10:18
'Omuz Atma' Cinayetine 10 Yıl Hapis, System.String[]

Kastamonu'da, 'omuz atma' nedeniyle çıkan tartışmada bıçakla bir kişiyi öldüren Esat Y, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kastamonu'da, 'omuz atma' nedeniyle çıkan tartışmada bıçakla bir kişiyi öldüren Esat Y, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Olay, 2011 yılının Kasım ayında meydana geldi. Taşköprü Mustafa Sıtkı Erkek Endüstri Meslek Lisesi 12. sınıf öğrencisi Esat Y (17), daha önce bir kaç defa sözlü olarak tartıştığı Turgut Kaygusuz (17) ile Mühendis Mazhar Sokakta karşılaştı. 'Omuz atma' nedeniyle başlayan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavgada Esat Y, yanında bulunan bıçakla Turgut Kaygusuz'u bıçakladı. Ağır yaralanan Turgut Kaygusuz kaldırıldığı Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Esat Y, 'Çocuk öldürmek' suçundan Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesince yargılandı ve yaş küçüklüğünden 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. - KASTAMONU

'Omuz Atma' Cinayetine 10 Yıl Hapis

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 'Omuz Atma' Cinayetine 10 Yıl Hapis - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı