On İki Öfkeli Adam", Küçükçekmece'de Sahnelenecek - Son Dakika

On İki Öfkeli Adam", Küçükçekmece'de Sahnelenecek

22.02.2018 16:39
On İki Öfkeli Adam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının ödüllü oyunu "On İki Öfkeli Adam", Küçükçekmece'de tiyatroseverlerle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının ödüllü oyunu "On İki Öfkeli Adam", Küçükçekmece'de tiyatroseverlerle buluşacak.

Amerikalı senarist Reginald Rose'un 1954'te yazdığı, sinema ve tiyatronun önemli eserlerinden biri olan oyun, yarın saat 20.00'de Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde sahnelenecek.

Çağdaş bir rejiyle sunulan oyun, 12 jüri üyesi üzerinden adalet kavramını sorguluyor.

Arif Akkaya'nın yönettiği oyunda, Ali Gökmen Altuğ, Mehmet Avdan, Yalçın Avşar, Metin Çoban, Rahmi Elhan, Kutay Kırşehirlioğlu, Gün Koper, Enes Mazak, Nihat Alpteki, Serdar Orçin, Ahmet Özarslan, Erkan Akkoyunlu ve Burteçin Zoga rol alıyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel On İki Öfkeli Adam', Küçükçekmece'de Sahnelenecek - Son Dakika


Son Dakika

Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Borussia Dortmund, derbide Schalke 04'ü 3-0 mağlup etti Son Dakika: Galatasaray, deplasmanda Erzurumspor'u 2-1 mağlup etti Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama