On yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

On yıl önce bugün neler oldu?

07.10.2020 09:27

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

ERMENİ-AZERİ MİLLETVEKİLLERİ GİZLİCE GÖRÜŞTÜ

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nde çok önemli bir görüşme gerçekleştirildi.

AKPM Başkanı Çavuşoğlu'nun arabuluculuğunda gizli olarak bir araya gelen Ermeni ve Azeri milletvekilleri Dağlık- Karabağ sorununu görüştü.

BOLU'DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

Türkiye'nin önde gelen kayak merkezlerinden Kartalkaya'ya yılın ilk karı düştü.

Kar kalınlığı 10 santimetreye kadar ulaştı. İki gün boyunca devam edeceği belirtilen kar yağışı otelcilere büyük sevinç yaşattı.

İSRAİL'DEN GELEN FİLLER YENİ YUVALARINDA Kudüs'teki İncil Hayvanat Bahçesi ve Ramat Gan Safari'den alınan, 5 yaşındaki Gabi ve Pily adlı filler ile 3 su aygırı, 2 zebra ve 9 maymun için Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ne getirildi.

Hayvanlar, gece geç saatlere kadar süren çalışma sonunda yeni yerlerine yerleştirildi. Yeni yaşam alanlarını hemen benimsedikleri gözlenen hayvanlar, ziyaretçilerini beklemeye başladı.

(İHA)

On yıl önce bugün neler oldu?
On yıl önce bugün neler oldu?
On yıl önce bugün neler oldu?
On yıl önce bugün neler oldu?

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel On yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici