Tek başına tavla oynayan Onazi, evde kal çağrısı yaptı - Son Dakika

Tek başına tavla oynayan Onazi, evde kal çağrısı yaptı

6 gün önce

Denizlispor'un deneyimli orta saha oyuncusu Ogenyi Onazi, sosyal medyadan tek başına tavla oynadığı görüntüyü paylaşarak vatandaşları evde kalmaları konusunda uyardı.

Denizlispor'un Nijeryalı orta saha oyuncusu Onazi, sosyal medyada paylaştığı görüntü ile vatandaşları evde kalmaları konusunda uyardı. Paylaştığı görüntüde tek başına tavla oynayan Onazi, yazdığı yazıyla da vatandaşları 'evde kal Türkiye' diye uyardı.

Onazi, sosyal medyada paylaştığı görüntüye, "Zorunlu olmadıkça evde kal! Çünkü evde hayat var, evde kal. Covid19 bittikten sonra normal hayata başlayacağız. #evdekaltürkiye " notunu ekledi.

Tek başına tavla oynayan Onazi, evde kal çağrısı yaptı


YORUMLAR (2)
  • ALİ: Böyle sempatik bir kardeş Trabzon gibi asabi cinslerin çoğunluk olduğu bir topluma yakışmıyordu iyiki ayrılmışsın kardeş istisnalar kaideyi bozmaz şehit eren bülbül ve müslüman vatansever trabzonlular hariç ) Cevap Yaz 1 14 Yayından Kaldır


Son Dakika

Yabancı uyruklu adam sokak ortasında öldü, vatandaşlar sosyal mesafeyi hiçe saydı
Son Dakika: Erdoğan'dan belediye başkanlarına talimat: Geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlarımızı asla yalnız bırakmamalıyız Bakanların ve Bakanlıkların sosyal medya analiz raporu yayımlandı Oyuncu Meltem Miraloğlu ismini değiştirdi!