Önce anahtarı sonra otomobili çalan hırsızlar kamerada - Son Dakika

Önce anahtarı sonra otomobili çalan hırsızlar kamerada

4 ay önce

Önce anahtarı sonra otomobili çalan hırsızlar kameradaİSTANBUL - Ümraniye'de iki şahıs, önce bir eve girerek araba anahtarını çaldılar, ardından evin önünde bulunan aracı çaldılar.

Önce anahtarı sonra otomobili çalan hırsızlar kamerada

İSTANBUL - Ümraniye'de iki şahıs, önce bir eve girerek araba anahtarını çaldılar, ardından evin önünde bulunan aracı çaldılar. Polis tarafından yakalanan şahıslar tutuklanırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Ümraniye'de iki hırsız, gözlerine kestirdikleri bir eve girdiler. Hazret G. isimli şahsın evine giren hırsızlar 2 adet bilezik ve araba anahtarı çalıp evden çıktılar. Ardından evin önünde park halinde bulunan otomobili de çalan hırsızlar olay yerinen uzaklaştılar. Olayla ilgili olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince çalışma başlatıldı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, olayın faillerinin Sinan I. ve Şahin K. olduğunu tespit etti. Şahıslar 12 Ekim Cumartesi günü Ümraniye Atakent Mahallesinde yakalanarak gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şahıslar tutuklandı.

Önce araba anahtarını ardından evin önündeki aracı çalan şahıslar güvenlik kamerasına yansıdı.

Önce anahtarı sonra otomobili çalan hırsızlar kamerada

Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 12:44 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı Cedi Osman'ın Elazığ depremi paylaşımı tepki çekti

Son Dakika Haberleri