Önce çarptı, sonra kaçtı: Trafik kazaları KGYS'ye yansıdı - Son Dakika

Önce çarptı, sonra kaçtı: Trafik kazaları KGYS'ye yansıdı

19.03.2023 13:12

- Önce çarptı, sonra kaçtı: Trafik kazaları KGYS'ye yansıdı Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde kırmızı ışıkta bekleyen otomobile, aynı istikamette seyir halinde olan minibüsün çarpması ve ardından olay yerinden kaçması kameralara yansıdı.

- Önce çarptı, sonra kaçtı: Trafik kazaları KGYS'ye yansıdı

SAKARYA - Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde kırmızı ışıkta bekleyen otomobile, aynı istikamette seyir halinde olan minibüsün çarpması ve ardından olay yerinden kaçması kameralara yansıdı.

Şubat ayında dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen 3 ayrı trafik kazası Kent Güvenlik Yönetimi kameralarına yansıdı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde de yayınlanan trafik kazalarının kural ihlali ve sürücülerin dikkatsizliğinden meydana geldiği görüldü. İlk görüntüde, Adapazarı ilçesi Orhangazi Caddesi üzerinde hafif ticari araç ile otomobilin çarpışması ve her iki aracın refüje çıkarak ilçe isminin belirtildiği tabelayı devirdiği görüldü. İkinci görüntüde, Adapazarı ilçesi Yeni Bosna Caddesi Çark Caddesi mevkiinde kırmızı ışıkta bekleyen otomobile, aynı istikamette seyir halinde olan minibüsün çarpması, ardından olay yerinden kaçması yer alıyor. Diğer görüntüde ise Serdivan ilçesi Medeniyet Bulvarı'nda kavşağa giren otomobilin kontrolünü kaybederek, yön tabelasına çarpması yer alıyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sakarya'da pide yerken nefes borusu tıkanan kişi öldü Sakarya'da pide yerken nefes borusu tıkanan kişi öldü Yediği pide soluk borusuna kaçan işitme engelli kişi hayatını kaybetti Yediği pide soluk borusuna kaçan işitme engelli kişi hayatını kaybetti Sakarya'da çıkan yangında bungalov kullanılamaz hale geldi Sakarya'da çıkan yangında bungalov kullanılamaz hale geldi

Son Dakika 3. Sayfa Önce çarptı, sonra kaçtı: Trafik kazaları KGYS'ye yansıdı - Son Dakika


Advertisement