Son Dakika Haberleri: Önce Motosikleti Çaldılar, Sonra Yandaki Marketten Alışveriş Yaptılar

Önce Motosikleti Çaldılar, Sonra Yandaki Marketten Alışveriş Yaptılar

3 ay önce

Bahçelievler'de iki hırsız önce motosikleti çaldı, sonra aynı sokaktaki bir marketten alışveriş yaptı. Pes dedirten o anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Önce Motosikleti Çaldılar, Sonra Yandaki Marketten Alışveriş Yaptılar, System.String[]

Bahçelievler'de iki hırsız bir evin otoparkından 20 bin lira değerindeki motosikleti çaldı. Hırsızlık sonrası iki şahsın aynı sokakta bulunan bir marketten alışveriş yapması bu kadarına da pes dedirtti. O anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

MOTOSİKLETİNİN ÇALINDIĞINI FARK EDİNCE GÜVENLİK KAMERASINI İNCELEDİ

Olay, geçtiğimiz gün saat 12.20 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Çayır Sokak'ta bir apartman dairesinin otoparkında meydana geldi. Gündüz vakti elini kolunu sallayarak evin otoparkına giren iki hırsız, park halinde olan 20 bin lira değerindeki motosikleti çaldı. Daha sonra motosikleti çalan iki hırsız sokak içerisindeki bir marketten alışveriş yaptı. Motosikletinin çalındığını fark eden Murat Rahmanoğlu, güvenlik kamerası görüntülerini incelediğinde ise hırsızların market içerisindeki rahat tavırları karşısında şaşkınlık yaşadı.

"HIRSIZLIK YAPTIKTAN SONRA MARKETE GİDİP ALIŞVERİŞ YAPIYORLAR"

Motosikleti çalınan Murat Rahmanoğlu, "Dün, gündüz vakti otoparktaki motosikletim trajikomik bir şekilde çalındı. Motosikletim otoparktaydı. Kaşla göz arasında giriyorlar, motosikleti alıyorlar ve iki kişi merdivenlerden taşıyarak motosikletimi çalıyorlar. Bütün kamera görüntüleri var, ve hiçbir şeyden çekinmiyorlar. Hırsızlığı yaptıktan sonra da markete girip alışveriş yapıyorlar. Kamera görüntülerine baktık 12.18'de benim motosikletimi çalınıyor, 12.29 gibi hemen iki yandaki markete gelip alışveriş yapıyorlar. Biz, hırsızların bulunması için polis ekiplerinden yardım bekliyoruz" diye konuştu.


YORUMLAR


Bir Döneme Damga Vuran Elazığspor, Kayyuma Gidiyor Putin'in Ajan Olarak Çalıştığı Sırada Kullandığı Stasi Kimliği Ortaya Çıktı

Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı