Önce Türkiye Diyen CHP Başarılı Olacak' - Son Dakika

Önce Türkiye Diyen CHP Başarılı Olacak'

18.10.2015 11:11
Önce Türkiye Diyen CHP Başarılı Olacak', System.String[]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi Hakkı Suha Okay, 'Önce Türkiye' sloganı ile elini taşın altına koyan partisinin seçimlerde başarılı olacağına inandığını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi Hakkı Suha Okay, 'Önce Türkiye' sloganı ile elini taşın altına koyan partisinin seçimlerde başarılı olacağına inandığını belirtti.

CHP Karaman İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan Okay, 1 Kasım seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin 'Önce Türkiye' sloganı ile yola çıktığını hatırlattı. 1 Kasım seçimlerinde Karaman’ı önceki seçimlere göre çok daha farklı bir noktaya taşıyacaklarına inandığını ifade eden Okay, şöyle konuştu: "Her şeyden önce elini taşın altına koyan ve 'Önce Türkiye' diyen Cumhuriyet Halk Partisi başarılı çıkacak. Tabi Türkiye genelinde Cumhuriyet Halk Partisi başarılı olacağı gibi Karaman’da da bu başarıyı bekliyoruz, umuyoruz ve gözlemliyoruz. Karaman geçmişte Cumhuriyet Halk Partisi'ne güçlü bir şekilde destek veren bir ilçemizdi. Sonra ilimiz oldu. Ama Karaman’ı açıkçası önceki seçimlere göre çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız. Yani 2002-2007 gibi olmayacak Karaman. Karaman’da biz başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz. Bunu ben partili arkadaşlarımla yapmış olduğum temaslarda gözlemledim. Karaman’da sorumluluk üstlenen tüm partililerin fedakarca ve iktidar umuduyla çalışmalarını gözlemiyorum."

CHP Karaman il binasında düzenlenen basın toplantısına CHP Parti Meclis Üyesi Ahmet Ertuğrul, CHP Karaman İl Başkanı İsmail Atakan Ünver, İlçe Başkanı Onur Irgat ve partililer ile basın mensupları katıldı.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Önce Türkiye Diyen CHP Başarılı Olacak' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kasımpaşa, eski Beşiktaşlı Dusco Tosic ile anlaşmaya vardı YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü ABD Senatosu, Biden'ın Dışişleri Bakanlığına aday gösterdiği Antony Blinken'ı onayladı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu