Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım - Son Dakika

Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım

İpekyolu Kalkınma Ajansı, "Kilis'i Tanıyalım ve Tanıtalım" projesi kapsamında, Öncüpınar Sınır Kapısı'nda sabit stantlar yaptı.2010 yılı İktisadi Gelişim Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan proje kapsamında, yapılan tanıtım stantları, Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan giriş yapanlara Kilis'i tanıtmayı hedefliyor.

Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım, System.String[]

İpekyolu Kalkınma Ajansı, " Kilis'i Tanıyalım ve Tanıtalım" projesi kapsamında, Öncüpınar Sınır Kapısı'nda sabit stantlar yaptı.

2010 yılı İktisadi Gelişim Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan proje kapsamında, yapılan tanıtım stantları, Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan giriş yapanlara Kilis'i tanıtmayı hedefliyor.

Kilis İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Aldemir, yaptığı açıklamada, Kilis'i Tanıyalım ve Tanıtalım projesi kapsamında, iyi bir tanıtım yapmak istediklerini ifade etti.

Suriye ile sınır komşusu olduklarını ve bu ülkeden çok sayıda kişimin Kilis'e geçiş yaptığını dile getiren Aldemir, şu bilgileri verdi:

"Bilindiği gibi projemiz kapsamında okullarda kültür sergilerini başlattık, devam ediyor. Öncüpınar Sınır Kapısı'ndaki bu uygulamamız projemizin bir başka ayağıdır. Kültür sergilerinin yıl boyunca Öncüpınar Sınır Kapısı'nda da gerçekleştirilmesi, özellikle Ortadoğu ülkelerinden gelen ziyaretçilerin bölgenin sahip olduğu kültür mirası hakkında bilgilendirilmesinini hedeflemektedir. Doğru ve etkili tanıtımın ilk adımı tanımaktır."

- KİLİS

Haber Yayın Tarihi: 04.01.2012 18:20 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, arkadaşının silahlı saldırısına uğradı Kaymakamlık uyardı: Dolandırıcıların ''Öğrencilere yardım kampanyası'' tuzağına düşmeyin Kahramanmaraşlı kebapçı, çalışacak eleman bulamayınca çareyi yazdığı ilanda içini dökmekte buldu Polisin ceza yazıp maske verdiği kişi, 5 dakika sonra yine maskesiz yakalandı Yılanların çiftleşme dansını çekmek isterken neye uğradıklarını şaşırdılar Eski Survivor yarışmacıları Murat Ceylan ve Damla Can baş başa görüntülendi Arpa yüklü kamyonda 37 bin 500 paket kaçak sigara bulundu Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı