Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım - Son Dakika

Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım

04.01.2012 18:20
Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım, System.String[]

İpekyolu Kalkınma Ajansı, "Kilis'i Tanıyalım ve Tanıtalım" projesi kapsamında, Öncüpınar Sınır Kapısı'nda sabit stantlar yaptı.2010 yılı İktisadi Gelişim Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan proje kapsamında, yapılan tanıtım stantları, Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan giriş yapanlara Kilis'i tanıtmayı hedefliyor.

İpekyolu Kalkınma Ajansı, " Kilis'i Tanıyalım ve Tanıtalım" projesi kapsamında, Öncüpınar Sınır Kapısı'nda sabit stantlar yaptı.

2010 yılı İktisadi Gelişim Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan proje kapsamında, yapılan tanıtım stantları, Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan giriş yapanlara Kilis'i tanıtmayı hedefliyor.

Kilis İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Aldemir, yaptığı açıklamada, Kilis'i Tanıyalım ve Tanıtalım projesi kapsamında, iyi bir tanıtım yapmak istediklerini ifade etti.

Suriye ile sınır komşusu olduklarını ve bu ülkeden çok sayıda kişimin Kilis'e geçiş yaptığını dile getiren Aldemir, şu bilgileri verdi:

"Bilindiği gibi projemiz kapsamında okullarda kültür sergilerini başlattık, devam ediyor. Öncüpınar Sınır Kapısı'ndaki bu uygulamamız projemizin bir başka ayağıdır. Kültür sergilerinin yıl boyunca Öncüpınar Sınır Kapısı'nda da gerçekleştirilmesi, özellikle Ortadoğu ülkelerinden gelen ziyaretçilerin bölgenin sahip olduğu kültür mirası hakkında bilgilendirilmesinini hedeflemektedir. Doğru ve etkili tanıtımın ilk adımı tanımaktır."

- KİLİS

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öncüpınar Sınır Kapısı'nda Tanıtım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, forvet transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Kısıtlamada yanındaki çiğköfteciden içeriye müşteri alan berberin oyunu operasyonla son buldu Erdoğan Manisa'daki enerji santrallerinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız müsaade ederse Şuşa'da ilkokul yaptıracağız İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi