DJ Burak Yeter, 2.5 milyon TL'lik arabasıyla görüntülendi - Son Dakika

DJ Burak Yeter, 2.5 milyon TL'lik arabasıyla görüntülendi

21.09.2020 11:18

Ünlü DJ Burak Yeter, önceki gün 2,5 milyon TL değerindeki son model aracıyla Nişantaşı'nda görüntülendi. Kıyafet tarzıyla da fark yaratan DJ, tüm bakışları üzerine topladı.

Harbiye Açıkhava'da dünyaca ünlü şarkıcı Cecilia Krull ile geçtiğimiz hafta konser veren DJ Burak Yeter, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Hayatına Hollanda'da devam eden ve Türkiye'ye konser için geldiğini söyleyen Yeter, son model arabasıyla ilgi odağı oldu.

ARACI AYRI KIYAFETİ AYRI PAHALI

2.5 milyon TL değerindeki son model aracıyla AVM'ye gelen Yeter, tüm bakışları üzerine topladı. Aracını valeye teslim ettikten sonra muhabirlere poz veren DJ, stiliyle de dikkat çekti. Yeter'in giydiği eşofmanın fiyatı ise 9 bin TL.

DJ Burak Yeter, 2.5 milyon TL'lik arabasıyla görüntülendi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin DJ Burak Yeter, 2.5 milyon TL'lik arabasıyla görüntülendi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak