Son Dakika Haberleri: Onur Akay'dan Diva Ve Afrodit'e: "Annem Yaşındasınız"

Onur Akay'dan Diva Ve Afrodit'e: "Annem Yaşındasınız"

2 yıl önce

Instagram hesabından Banu Alkan'ın yaşı ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası, Alkan'dan sert tepki alan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Diva ve Afrodit'i uzlaşmaya davet etti.

Onur Akay'dan Diva Ve Afrodit'e:


Felaket Tellalı lakaplı ses sanatçı Onur Akay, kendisini mahkemeye vereceğini söyleyen Afrodit lakaplı oyuncu
Banu Alkan'a ve kendisine tazminat davası açan, Diva lakaplı usta sanatçı Bülent Ersoy'a gönderme yaptı.

"ALLAH İMPARATOR'DAN SAKLASIN"

Bülent Ersoy ve Devran Çağlar'dan sonra Banu Alkan'la da mahkemelik olan Onur Akay, kendisini mahkemeye vermeyenler arasında İmparator lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kaldığını, esprili bir dille ima etti. Akay, "Diva'dan sonra şimdi de Afrodit beni mahkemeye veriyormuş. Ne diyelim Allah İmparator'dan saklasın inşallah." notunu düştü.

DİVA VE AFRODİT ANNEM YAŞINDA

Uzlaşma isteyen Onur Akay, "Bu mahkemelerden beni üzecek bir karar çıkmıyor, gelin uzlaşalım! Sayın Diva ve Afrodit; sizler benim annem yaşındasınız. Ben sizleri izleyerek büyüdüm ve sizleri çok seviyorum. Ayrıca size sadece tatlı bir dille espri yaptım ama sizlerin yaptığı mahkeme ve tazminat masrafları yüzünden ceplerinize zarar. Bu arada konserlere yetişemiyorum ve saldırmaya devam ederseniz, beni de kendiniz gibi star yapacaksınız." dedi.

Mahkemelerden önce Bülent Ersoy Onur Akay'a röportaj vermiş, Banu Alkan'da Akay'la fasıl yapmıştı.


YORUMLAR


Aşk Adası'nda Ağızları Açık Bırakan Olay! Kameralarla Dolu Villanın Banyosunda İlişkiye Girdiler Turist Kadın, Atatürk Havalimanı'nda Çırılçıplak Soyunup Dolaştı!

Uzun Dönem Askerlerin, Bedelli Askerlik Yapacaklara Söylediği Sözler Sosyal Medyada Olay Oldu