Onur: Trabzonspor'la Anlaştım Hiç Bir Sorun Yok - Son Dakika

Onur: Trabzonspor'la Anlaştım Hiç Bir Sorun Yok

02.01.2012 16:46
Onur: Trabzonspor'la Anlaştım Hiç Bir Sorun Yok, System.String[]

Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Recep Kıvrak, hakkındaki transfer söylentilerine son noktayı koydu, "Trabzonspor ile anlaştım" dedi.

Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Recep Kıvrak, hakkındaki transfer söylentilerine son noktayı koydu, "Trabzonspor ile anlaştım" dedi.

Başkan Sadri Şener'in yaklaşık 1 hafta önce yaptığı, 'Onur'la her konuda anlaşmaya vardık" şeklindeki açıklamasına rağmen imza atmadığı için ismi transfer gündeminde yer almaya devam eden Onur, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Trabzonspor ile anlaştım. Bu anlaşma süresi de öyle konuşulduğu gibi çok uzun sürmedi. Trabzonspor'u çok seviyorum ve burada kaldığım için mutluyum. Menajerim Manisaspor maçının ardından Trabzon'a gelecek ve ardından basın önünde sözleşme imzalayacağız" diye konuştu.

Bu arada 2013 yılında sözleşmesi sona erecek olan Onur'un sözleşmesinin 2015 yılına kadar uzatıldığı ve futbolcuya yıllık 1.3 milyon verileceği öğrenildi.

YES(TM/Aİ) - Trabzon

Onur: Trabzonspor'la Anlaştım Hiç Bir Sorun Yok

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Onur: Trabzonspor'la Anlaştım Hiç Bir Sorun Yok - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi