Onursal jüri başkanı Menderes Türel - Son Dakika

Onursal jüri başkanı Menderes Türel

09.03.2017 16:10
Onursal jüri başkanı Menderes Türel

2. Altın Nota Beste Yarışması Ödül Töreni Onursal Jüri Başkanlığı'nı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yapacak.

Bu özel gecenin jürisi ise; Ali Şenozan, Bilge Özgen, Erdinç Çelikkol, Kutlu Payaslı, Mustafa Sağyaşar, Turhan Taşan, Tülay Arıcı, Şafaknur Yalçın, Mustafa Coşkun ve Aydemir Tuncer'den oluşuyor.

Onur konuğu Amir Ateş

Ödül töreninde finale kalan besteleri, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı TSM İcra Heyeti icra edecek. Konuk sanatçı olarak Çiğdem Gürdal'ın katılacağı gecenin sunumunu ise TRT sunucusu Derya Kaya yapacak. Bu özel törende onur konuğu koltuğunu ise Saadettin Kaynak, Emin Ongan gibi unutulmaz bestekar ve sanatçıların öğrencisi olan, Türk Müziği'ne "Seni Ben Unutmak İstemedim ki, Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim, Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın" gibi ölümsüz eserler kazandıran Amir Ateş doldur

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Onursal jüri başkanı Menderes Türel - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement