Onyekuru İstanbul'a gelmek için ikinci kez uçağı kaçırdı - Son Dakika

Onyekuru İstanbul'a gelmek için ikinci kez uçağı kaçırdı

22.01.2021 12:55

Galatasaray'ın transferi için Monaco ile her konuda anlaşmaya vardığı Henry Onyekuru ikinci kez uçağı kaçırdı. Nijeryalı oyuncunun İstanbul'a geldikten sonra yeniden karantinaya gireceği belirtildi.

Galatasaray'ın her konuda anlaştığı ve Monaco'dan kiralayacağı Nijeryalı futbolcu Henry Onyekuru'nun dün akşam Marsilya'dan İstanbul'a geleceği iddia edilmişti. Onyekuru için bugün ise Paris üzerinden İstanbul'a bilet alındığı öğrenilirken, Nijeryalı forvet oyuncusu kontuar kapanıncaya kadar havaalanına gelmedi.

Fransa'daki koronavirüs önlemleri kapmasında uçuşlarda rötarlar yaşanırken, test sonuçlarını da bekleyen Onyekuru'nun İstanbul'a geldikten sonra karantinaya girmesi de gerekecek.

AİLESİNİ İSTANBUL'DA BIRAKMIŞTI

Bu arada geçen hafta İstanbul'dan Nice'e uçarken ailesini İstanbul'da bırakan Onyekuru, Monaco ile işlemlerin tamamlanmasını bekliyordu. Bir müddet pürüz çıkaran Fransa temsilcisi ile her konuda anlaşılmasından sonra İstanbul'a gelmek için hazırlık yapılırken, iki kez uçağa binmemesi kafaları karıştırsa da Galatasaray Kulübü Nijeryalı isim ve Kulübü Monaco ile ile her konuda anlaştı.

Onyekuru İstanbul'a gelmek için ikinci kez uçağı kaçırdı

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Onyekuru İstanbul'a gelmek için ikinci kez uçağı kaçırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Son Dakika: MEB 2 Mart'ta başlayacak yüz yüze eğitimin detaylarını açıkladı Düşük ve orta riskli iller normalleşti! İşte 42 kentin olduğu liste Son Dakika: Hangi iller kademeli normalleşmeye geçti? Bakan Koca, risk haritasını paylaştı Şeyma Subaşı'ndan milyarder sevgilisiyle sarmaş dolaş samimi poz Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, 2'si kardeş 3 kişi hayatını kaybetti