Opel'den 130 Milyon Euro'luk Yatırım - Son Dakika

Opel'den 130 Milyon Euro'luk Yatırım

26.09.2013 15:30
Opel'den 130 Milyon Euro'luk Yatırım, System.String[]

Opel, Kaiserslautern'daki motor ve parça üretim tesisine 130 milyon Euro değerinde yatrım yapacak. Yeni nesil motor ve kaporta parçalarının üretileceği tesis, Opel'in yeni ürün atağında önemli bir rol oynayacak.

Opel Astra ve Opel Insignia'nın yeni nesil kaporta parçaları üretiminin yanında gelecek yılın Ekim ayında 2.0 litre dizel motor ailesinin Euro-6-jenerasyonunu üretecek.

Yeni nesil motorlar, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi, daha az egzoz emisyonu ile dikkatleri üzerine çekecek.

Karl-Thomas Neumann "Kaiserslauterndaki ileri teknoloji ile donatılacak tesis, Opel'in başarısında ve önümüzdeki 4 yıllık plan çerçevesinde yer alan 23 yeni model ve 13 yeni motorumuzun lasnmanını gerçekleştirmemizde kilit rol oynayacaktır.'dedi.

2,200 çalışanı ve ileri teknolji ile donatılan tesis ADAM, Astra, Corsa, Meriva, Zafira ve Insignia için kaparto, şasi ve motor üretmekte. Şu ana kadar dokuz milyondan fazla motor üreteten bu tesis, kapasitesini daha da artırarak üretime devam edecek.

Opel'den 130 Milyon Euro'luk Yatırım

- Kaynak: OtomobilGazetesi.com

Son Dakika Otomobil Opel'den 130 Milyon Euro'luk Yatırım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Alişan ve Demet Akalın'ın Şanlıurfa'daki tedbirsiz ziyafeti tepki çekmişti! Belediye iddialara yanıt verdi MSB'den CHP'li vekilin "Türk ordusu satılmıştır" sözlerine videolu gönderme: Asil milletimizin hizmetindeyiz Koronadan sonra şimdi de kuş gribi salgını patlak verdi: İngiltere'de 10 binden fazla hindi itlaf edilecek F.Bahçe-Beşiktaş derbisini yönetecek hakemin G.Saray taraftarı olduğu ortaya çıktı 54 yaşında ringlere dönen Mike Tyson berabere kaldığı maçtan 156 milyon TL kazandı Borçluları tarafından önce tehdit edildi ardından kendi iş yerinde vuruldu ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok geldiği gibi esrarengiz şekilde kayboldu