Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor - Son Dakika

Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor

26.09.2017 12:31
Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor

Opet Fuchs İK departmanı, potansiyeline inandığı 39 çalışan ve yöneticisine "Liderlik Programı"nı tanıttı.

Gelişim Akademisi önümüzdeki dönemde yönetici geliştirme, uzmanlık, teknik yetkinlik ve kişisel gelişim eğitimleriyle yoluna devam edecek. Opet Fuchs'un tüm çalışanları eğitimlerden yararlanabilecek.

Opet Fuchs İK departmanı tarafından kurulan Gelişim Akademisi çatısı altında gerçekleştirilen "Liderlik Programı", Divan Faruk Ilgaz tesislerinde, 39 çalışanla yapıldı. Kurumların organizasyonel gelişimlerinde dönüşüm ortağı, kişisel gelişim, liderlik ve koçluk eğitimleri uzmanı Dale Carnegie Akademi Türkiye işbirliğiyle yürütülen programda; Dale Carnegie Genel Müdürü Dilek Faka bir konuşma yaptı. Basketbol camiasının önde gelen koçlarından A. Çetin Yılmaz ise iki saat süren konuşmasında, takım olma, liderlik ve farklılıkları yönetme konusundaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Opet Fuchs İK departmanı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Sağlıklı büyüme hedefi olan ve insana değer veren bir şirketiz. Çalışan sayımızın çok yüksek olmaması, bize çeşitli avantajlar da sağlıyor. 186 çalışanımızın tamamını çeşitli eğitimlere alabiliyoruz. Başlangıç olarak, değerlendirme merkezimizin kriterlerini karşılayan ve potansiyeline inandığımız 39 çalışan ve yöneticimizi Liderlik Programına aldık. Kurumsal eğitimlerde çoğunlukla katılımcıların ortak ihtiyaçlarına göre içerik tasarlanır. Ancak biz, program içeriğimizi katılımcılarımızla birebir görüşme yaparak ve gelişime açık yönlerini tespit ederek, tamamen kişiye özel ihtiyaçlara göre tasarladık. Birebir koçluk, sınıf eğitimi ve online toplantılarla; 39 çalışanımıza, gelecekte lider olmalarını sağlayacak eğitimi vermiş olduk."

Opet Fuchs Gelişim Akademisi, Liderlik Programının ardından Yönetici Geliştirme Programını başlatacak. 2018 Nisan ayı itibariyle de Gelişim Akademisi çatısı altında; uzmanlık, teknik yetkinlik ve kişisel gelişim eğitimleri verilecek.

YORUMLAR
500
Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in açıklamaları iki ülke arasındaki gerilimi arttıracak: Tehditlere müsamaha göstermeyeceğiz Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in açıklamaları iki ülke arasındaki gerilimi arttıracak: Tehditlere müsamaha göstermeyeceğiz Bakan Ersoy: 'Türkiye burslarına bu yıl 171 farklı ülkeden 165 bin 691 başvuru yapıldı' Bakan Ersoy: 'Türkiye burslarına bu yıl 171 farklı ülkeden 165 bin 691 başvuru yapıldı' İmamoğlu'ndan Büyükelçi Kararına Tepki: 'Merkezi İdarenin Toplum Nezdindeki Çürümüşlüğünü Göstermek Dışında Anlamı Yoktur' İmamoğlu'ndan Büyükelçi Kararına Tepki: 'Merkezi İdarenin Toplum Nezdindeki Çürümüşlüğünü Göstermek Dışında Anlamı Yoktur'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement