Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor - Son Dakika

Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor

26.09.2017 12:31
Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor, System.String[]

Opet Fuchs İK departmanı, potansiyeline inandığı 39 çalışan ve yöneticisine "Liderlik Programı"nı tanıttı.

Gelişim Akademisi önümüzdeki dönemde yönetici geliştirme, uzmanlık, teknik yetkinlik ve kişisel gelişim eğitimleriyle yoluna devam edecek. Opet Fuchs'un tüm çalışanları eğitimlerden yararlanabilecek.

Opet Fuchs İK departmanı tarafından kurulan Gelişim Akademisi çatısı altında gerçekleştirilen "Liderlik Programı", Divan Faruk Ilgaz tesislerinde, 39 çalışanla yapıldı. Kurumların organizasyonel gelişimlerinde dönüşüm ortağı, kişisel gelişim, liderlik ve koçluk eğitimleri uzmanı Dale Carnegie Akademi Türkiye işbirliğiyle yürütülen programda; Dale Carnegie Genel Müdürü Dilek Faka bir konuşma yaptı. Basketbol camiasının önde gelen koçlarından A. Çetin Yılmaz ise iki saat süren konuşmasında, takım olma, liderlik ve farklılıkları yönetme konusundaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Opet Fuchs İK departmanı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Sağlıklı büyüme hedefi olan ve insana değer veren bir şirketiz. Çalışan sayımızın çok yüksek olmaması, bize çeşitli avantajlar da sağlıyor. 186 çalışanımızın tamamını çeşitli eğitimlere alabiliyoruz. Başlangıç olarak, değerlendirme merkezimizin kriterlerini karşılayan ve potansiyeline inandığımız 39 çalışan ve yöneticimizi Liderlik Programına aldık. Kurumsal eğitimlerde çoğunlukla katılımcıların ortak ihtiyaçlarına göre içerik tasarlanır. Ancak biz, program içeriğimizi katılımcılarımızla birebir görüşme yaparak ve gelişime açık yönlerini tespit ederek, tamamen kişiye özel ihtiyaçlara göre tasarladık. Birebir koçluk, sınıf eğitimi ve online toplantılarla; 39 çalışanımıza, gelecekte lider olmalarını sağlayacak eğitimi vermiş olduk."

Opet Fuchs Gelişim Akademisi, Liderlik Programının ardından Yönetici Geliştirme Programını başlatacak. 2018 Nisan ayı itibariyle de Gelişim Akademisi çatısı altında; uzmanlık, teknik yetkinlik ve kişisel gelişim eğitimleri verilecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Opet Fuchs Gelişim Akademisi Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var