Optimum'da Bayram Var - Son Dakika

Optimum'da Bayram Var

11.10.2013 17:05
Optimum'da Bayram Var, System.String[]

Bayramları en güzel çocuklar yaşar düşüncesiyle minik ziyaretçilerine özel önem veren Optimum Outlet bayram boyunca bir dizi özel etkinlik gerçekleştirecek.

Bayramları en güzel çocuklar yaşar düşüncesiyle minik ziyaretçilerine özel önem veren Optimum Outlet bayram boyunca bir dizi özel etkinlik gerçekleştirecek. Bayramın her günü Optimum'a gelen küçük ziyaretçiler palyaço ve maskotlar eşliğinde neşeli şovlara, yüz boyama ve sosis balon aktivitelerine katılabilecek. Hatta Optimum'a gelecek olan çocuklar korsan adasına da çıkıp o güzel bayram gününü hazine peşinde koşarak geçirebilecek. Her bayram olduğu gibi, bu bayramda da çocukları Pamuk Şekerci ve renkli balonlar karşılayacak.

Çocuklar Optimum'da hayal kahramanları ile hayallerinin bayramını yaşarken ailelere ise bayram kahveleri ikram edilecek. Optimum'da bayram coşkusu bununla sınırlı kalmayacak, ziyaretçiler sürpriz hediyelerin de sahibi olacak. Bayramın her gününü birbirinden eğlenceli etkinliklerle dolu dolu geçirmeye hazırlanan Optimum, bayramda ziyaretçilerini sevilen sanatçı Yonca Lodi ile buluşturuyor. "Sana bir şey olmasın" şarkısı ile çıkış yapan ve Sezen Aksu'nun çok sevilen "Bir çocuk sevdim" şarkısını yeniden yorumlayan genç yıldız uzun bir aradan sonra hayranları ile Optimum Outlet'te buluşacak. Bayramın son günü Optimum'da mini bir konser verecek olan Yonca Lodi, hayranları için albümünü de imzalayacak. Yonca Lodi güzel sesi ve fiziği ile Optimum'da bayram coşkusunu unutulmaz kılacak.

Optimum'da bayram programı:

Yonca Lodi konseri: 18 Ekim Cuma saat 16: 00

Tüm bayram boyunca;

Korsan Adası

Pamuk Şeker

Sevimli Tavşan ve maskotlar

İzmir Flash Mob dans gösterisi

Bayram kahvesi ve sürpriz hediyeler… - İZMİR

Optimum'da Bayram Var

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Optimum'da Bayram Var - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Sosyal medya bunu konuşuyor! Belediye başkanlarının 'kar' diyaloğu Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti Milli Piyango'nun işletme hakkını 10 yıllığına devralan Demirören, Azerbaycan piyangosunu da yönetecek Sevgilisinin şiddetinden kaçmak isterken yalınayak kapıda kalan kadın, "Adam dövünce ceza var ama beni dövünce yok" diyerek isyan etti Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı