Optimum'dan Sevgililere Çok Özel Hediyeler - Son Dakika

Optimum'dan Sevgililere Çok Özel Hediyeler

10.02.2015 10:54
Optimum'dan Sevgililere Çok Özel Hediyeler, System.String[]

Dünyanın en güzel duygularından “sevgi”ye adanmış en özel gün olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyen Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ziyaretçilerine özel hediyeler sunuyor.

Dünyanın en güzel duygularından "sevgi"ye adanmış en özel gün olan 14 Şubat Sevgililer Günü'nü unutulmaz kılmak isteyen Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ziyaretçilerine özel hediyeler sunuyor.

"Sevgililer Günü'nde Aşkınıza da Bu Şıklık Yakışır" sloganıyla 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hediyeler hazırlayan Optimum AVM, 9-15 Şubat tarihleri arasında en yüksek tutarda alışveriş yapan Optimum Club Kart sahibi bir çifte, Zen Pırlanta'dan çok şık bir erkek cüzdanı ve tek taş pırlanta yüzük hediye edecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen ziyaretçilerin 9-15 Şubat tarihleri arasında alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarıyla beraber Optimum Danışma Hizmetleri'ne başvurmaları yeterli olacaktır. - ADANA

Optimum'dan Sevgililere Çok Özel Hediyeler

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Optimum'dan Sevgililere Çok Özel Hediyeler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı