Son Dakika Haberleri: ORC anketi: Ali Babacan'a oy veririm diyenler yüzde 11.6, Davutoğlu'na yüzde 8.5

ORC anketi: Ali Babacan'a oy veririm diyenler yüzde 11.6, Davutoğlu'na yüzde 8.5

4 gün önce

ORC Araştırma şirketi son dönemlerde yeni parti kuracakları söylentileriyle gündemde yer alan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'a olan halk desteğine ilişkin araştırma sonuçlarını yayımladı.

ORC anketi: Ali Babacan'a oy veririm diyenler yüzde 11.6, Davutoğlu'na yüzde 8.5, System.String[]

ORC Araştırma şirketi son dönemlerde yeni parti kuracakları söylentileriyle gündemde yer alan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'a olan halk desteğine ilişkin araştırma sonuçlarını yayımladı. Buna göre, Ali Babacan yeni parti kurarsa oy verir misiniz? soruna evet diyenlerin oranı yüzde 11.6 olurken aynı soruya Ahmet Davutoğlu için evet oy veririm diyenlerin oranı yüzde 8.5 oldu.


AK Parti'nin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk ettiği Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'den ayrılışı henüz resmiyet kazanmış değil. Buna karşın Ali Babacan, geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelerek partiden istifa ettiğini kamuoyuna duyurmuştu.

Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 09:15 Deprem uzmanından korkutan Çankırı depremi açıklaması: Birkaç gün daha sürebilir
Araştırma şirketi sahipleri, Davutoğlu ve Babacan'ın oy oranları hakkında değerlendirme yaptı Bülent Turan'dan kurulması beklenen yeni partiyle ilgili açıklama: Şans vermiyorum İran'dan ABD'nin suçlamalarına yanıt geldi: Yalana başvuruyor