Ordu Belediye Başkanı Torun: "İnşallah 2012 Yılında Ordu Yeni Hizmetlere Kavuşacak" - Son Dakika

Ordu Belediye Başkanı Torun: "İnşallah 2012 Yılında Ordu Yeni Hizmetlere Kavuşacak"

02.01.2012 14:01
Ordu Belediye Başkanı Torun:

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "İnşallah 2012 yılında Ordu yeni hizmetlere kavuşacak" dedi.

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "İnşallah 2012 yılında Ordu yeni hizmetlere kavuşacak" dedi.

Torun, yaptığı yazılı açıklamada, Ordu Belediyesi'nin 2011 yılını başarılı bir şekilde geçirdiğini belirtti.

Geçen yıl içinde bir çok önemli projenin hayata geçirildiğini ifade eden Torun, açıklamasında şunları kaydetti:

"Belediye olarak geçen yıl içinde bir çok projeye imza attık. Teleferik gibi bir proje ile turizm adına kentimiz Karadeniz'in yıldızı oldu. Bu yıldız bu yıl içinde daha da parlayacaktır. Temel hedefimiz Ordu'da bir turizm kenti ortaya koymaktır. Bununla ilgili emin adımlarla yürüyoruz. İlimizde uluslararası markalar artık yatırım yapıyor. Şu anda yeniden yatırım yapmak için uluslararası markaların girişimleri var. İş merkezi yapmak için uluslararası şirketlerin girişimleri var. Ordu artık bir cazibe merkezi oldu. Bize düşen artık yatırımcı geldiğinde onlara uygun ortamlar sağlamak, buradaki yatırımlarını kolaylaştırmak, halkımızın daha konforlu ve iyi yaşam koşullarına ulaşmasını sağlamak. Bunun içinde çabalarımızı her geçen gün artırıyoruz. İnşallah 2012 yılında Ordu yeni hizmetlere kavuşacak."

Devam eden projelerin tamamlanması için çalışmaların devam ettiğini de ifade eden Torun, bu yıl içinde, belediye hizmet binası, Civil deresi düzenlemesi, kıyı projesinin üçüncü etabının tamamlanması ve katlı otopark yapımı gibi önemli projelerin tamamlanacağını kaydetti.

- ORDU

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ordu Belediye Başkanı Torun: 'İnşallah 2012 Yılında Ordu Yeni Hizmetlere Kavuşacak' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'li ünlü televizyon sunucusu Larry King hayatını kaybetti Eski takım arkadaşı Guarin'den Falcao'ya: Galatasaray'ı bırak bize gel Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi Biden istedi, NASA ödünç verdi! 3.9 milyar yıllık 'Ay Taşı' Beyaz Saray'da Serdar Ortaç'tan tepki çeken itiraf! Kredisini ödeyemeyince devlet bankası borcunu 8 ay ertelemiş Dünyanın en tatlı hırsızı! Her gün poğaçalar eksiliyordu, hırsız 'Nandu' çıktı Köylünün yeni geçim kaynağı yaban mersini yağı! 10 gramı 25 liradan satılıyor Kayıtlara trafik kazası olarak geçen olayda ölen şahsın bacanağı cinayet iddiasıyla tutuklandı