Ordu Belediye Başkanı Torun: "İnşallah 2012 Yılında Ordu Yeni Hizmetlere Kavuşacak" - Son Dakika

Ordu Belediye Başkanı Torun: "İnşallah 2012 Yılında Ordu Yeni Hizmetlere Kavuşacak"

9 yıl önce

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "İnşallah 2012 yılında Ordu yeni hizmetlere kavuşacak" dedi.

Ordu Belediye Başkanı Torun:

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "İnşallah 2012 yılında Ordu yeni hizmetlere kavuşacak" dedi.


Torun, yaptığı yazılı açıklamada, Ordu Belediyesi'nin 2011 yılını başarılı bir şekilde geçirdiğini belirtti.


Geçen yıl içinde bir çok önemli projenin hayata geçirildiğini ifade eden Torun, açıklamasında şunları kaydetti:


"Belediye olarak geçen yıl içinde bir çok projeye imza attık. Teleferik gibi bir proje ile turizm adına kentimiz Karadeniz'in yıldızı oldu. Bu yıldız bu yıl içinde daha da parlayacaktır. Temel hedefimiz Ordu'da bir turizm kenti ortaya koymaktır. Bununla ilgili emin adımlarla yürüyoruz. İlimizde uluslararası markalar artık yatırım yapıyor. Şu anda yeniden yatırım yapmak için uluslararası markaların girişimleri var. İş merkezi yapmak için uluslararası şirketlerin girişimleri var. Ordu artık bir cazibe merkezi oldu. Bize düşen artık yatırımcı geldiğinde onlara uygun ortamlar sağlamak, buradaki yatırımlarını kolaylaştırmak, halkımızın daha konforlu ve iyi yaşam koşullarına ulaşmasını sağlamak. Bunun içinde çabalarımızı her geçen gün artırıyoruz. İnşallah 2012 yılında Ordu yeni hizmetlere kavuşacak."


Devam eden projelerin tamamlanması için çalışmaların devam ettiğini de ifade eden Torun, bu yıl içinde, belediye hizmet binası, Civil deresi düzenlemesi, kıyı projesinin üçüncü etabının tamamlanması ve katlı otopark yapımı gibi önemli projelerin tamamlanacağını kaydetti.


- ORDU

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:01 Kaynak: AASon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
Nepal'de yasaklanmasına rağmen sürdürülen gelenek olan "regl kulübeleri" yıkıldı Vatandaşlara soruldu: Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz? İşte dikkat çeken anket sonuçları

Son Dakika Haberleri