Son Dakika Haberleri: Ordu'da 7. Amatör Kar Festivali

Ordu'da 7. Amatör Kar Festivali

8 yıl önce

Ordu'nun Kabadüz ilçesine bağlı Yokuşdibi Beldesi tarafından düzenlenen 7.Amatör Kar Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

Ordu'da 7. Amatör Kar Festivali, System.String[]

Ordu'nun Kabadüz ilçesine bağlı Yokuşdibi Beldesi tarafından düzenlenen 7. Amatör Kar Festivali renkli görüntülere sahne oldu.


Yokuşdibi Belediyesi tarafından organize edilen 7. Amatör Kar Festivali çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.


Ordulular ile çevre illerden gelen vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirilen festivalin açılış konuşmasını yapan Yokuşdibi Belde Belediye Başkanı Yener Kaya, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri amatör kar festivalinin yedincisini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.


Festivalin Ordu'da çok sevildiğini ve her yıl binlerce insanı bir arada buluşturma şansı bulduklarını belirten Kaya, şöyle devam etti:


"Bu yıl 7'incisini gerçekleştirildiğimiz Amatör Kar Festivali yine dopdolu geçiyor ve renkli görüntülere sahne oluyor. Bu festivale katılan vatandaşlarımız doyasıya eğleniyor. Amacımız bir gün olarak düzenlenen bu festivalde misafirlerimizi her anlamda eğlendirmek. İnşallah bbu festivali önümüzdeki yıllarda da düzenleyeceğiz. Bizleri bugün burada yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz."


Konuşmanın ardından yöresel sanatçıların sahne aldığı festivalde daha sonra kızakla en güzel kayma yarışı, halat çekme yarışı ve jip yarışları gerçekleştirildi.


Festivalde katılımcılara da haşlanmış patates ve turşu ikram edildi.


Festivale AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Ordu'daki daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


- ORDU

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:19 Kaynak: AANetanyahu'nun oğlu, İstanbul paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu
İmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi