Son Dakika Haberleri: Ordu'da 7'si Lise 10 Okul Başka Binada

Ordu'da 7'si Lise 10 Okul Başka Binada

12 yıl önce

Ordu'da 7'si Lise 10 Okulun Başka Okulların Binalarında Sıkıştırılmış Bir Şekilde Faaliyet Gösterdiği Bildirildi.

Ordu'da 7'si Lise 10 Okul Başka Binada, System.String[]
Ordu'da 7'si lise 10 okulun başka okulların binalarında sıkıştırılmış bir şekilde faaliyet gösterdiği bildirildi.

Edinilen bilgilere göre, Merkez ilçede Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Başöğretmen Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Lisesi, Bilim Sanat Merkezi ve Nuriye Halit Çebi İşitme Engelliler İlköğretim Okullarının başka okul binalarında faaliyet gösterdiği belirtildi. Bunlardan Bilim Sanat Merkezi'nin eski DSİ il müdürlüğünün olduğu arazide inşa edilecek binaya geçeceği kaydedilirken, Nuriye Halit Çebi İşitme Engelliler İlköğretim Okulu'nun da işadamı Ergin Karlıbel tarafından bağışlanan arsa üzerinde inşaatının sürdüğüne dikkat çekildi.

Aybastı'da Anadolu Lisesi'nin İmam Hatip Lisesi ile aynı binada ders görürken, Perşembe'de Anadolu Lisesi, Kabataş'ta Alankent Çok Programlı Lisesi, Çaybaşı'nda Çaybaşı Lisesi, Fatsa'da İlk Adım Eğitim Uygulama Okulu başka okullarla aynı binada sıkıştırılmış vaziyette eğitim ve öğretim veriyor.

(MAK-SA)

29.01.2007 15:02 TSİAlman Basını: Karius'un Hata Yapmasına Sergio Ramos'un Dirseği Neden Oldu Erdoğan, Sahneye Çıkardığı Kız Çocuğuna Sordu: 24 Haziran'a Kadar Çok Çalışacak mısın?

Muhammed Salah'ı Sakatlayan Sergio Ramos: Suçluluk Duymuyorum