Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu - Son Dakika

Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu

04.12.2019 15:24

Ordu'da Ceren için gözyaşları sel oldu (3)BALE GÖSTERİSİ İLGİYLE İZLENMİŞTİOrdu'da bıçaklanarak öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in (20), bir restoranda yaptığı bale gösterisinin görüntüleri ortaya çıktı.

Ordu'da Ceren için gözyaşları sel oldu (3)

BALE GÖSTERİSİ İLGİYLE İZLENMİŞTİ

Ordu'da bıçaklanarak öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in (20), bir restoranda yaptığı bale gösterisinin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüyü, restoran işletmecilerinin sosyal medya hesaplarından, Güzel Ceren bize zarif dansı ile renk ve güzellik kattı, teşekkür ediyoruz notuyla paylaştığı görüldü. Görüntüde Ceren'in gösterisini davetliler ilgiyle izliyor.

Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu
Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu
Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu
Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ordu'da ceren için gözyaşları sel oldu - Son Dakika


Son Dakika

Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Everton'dan ayrılmayı düşünmüyorum Birleşik Arap Emirlikleri'nde 144 katlı gökdelen patlayıcılarla yıkıldı Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü ABD'de başkan seçilen Joe Biden Beyaz Saray'a "first kedi" getirecek FETÖ'nün sözde imamının evindeki taburenin altından 40 bin dolar çıktı