Akıntıya kapılıp kaybolan Mehmet'in ortaya çıkan son görüntüleri yürek burktu - Son Dakika

Akıntıya kapılıp kaybolan Mehmet'in ortaya çıkan son görüntüleri yürek burktu

Ordu'da serinlemek için girdiği derede akıntıya kapılarak kaybolan ve 3 gündür aranan gencin, ortaya çıkan son görüntüleri yürekleri burktu.

Ordu'nun Perşembe ilçesinde serinlemek için girdiği derede, akıntıya kapılarak kaybolan ve 3 gündür aranan Mehmet Zencirci'nin (17) son görüntüleri ortaya çıktı.

Fındık bahçesinde çalışırken akrabalarıyla birlikte mola veren Zencirci'nin, serinlemek için dereye girdiği o anları akrabaları tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

"3-5 KURUŞ KAZANMAK İÇİN BURALARA GELMİŞTİ"

Öte yandan acılarının çok büyük olduğunu anlatan Mehmet Zencirci'nin amcası Hamza Zencirci, "Mevsimlik işçiydi ve 3-5 kuruş kazanmak için buralara gelmişti. Burada denize girmiş. Akrabaları olarak Ordu'ya geldik, 3 gündür burada bekliyoruz. Cenazemizi alıp memlekete gitmek istiyoruz" dedi.

Akıntıya kapılıp kaybolan Mehmet'in ortaya çıkan son görüntüleri yürek burktu
Akıntıya kapılıp kaybolan Mehmet'in ortaya çıkan son görüntüleri yürek burktu

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 12:04 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Akıntıya kapılıp kaybolan Mehmet'in ortaya çıkan son görüntüleri yürek burktu - Son Dakika


Son Dakika

Özgürlüğü için hayvanat bahçesinden kaçan maymun elektrik akımına kapılıp telef oldu Marmara ve Karadeniz bölgesinde yaşayanlar ciddi risk altında! Ölümcül sinek için aşı çalışmaları başladı Birlikte yaşadığı kişinin kardeşini öldüren kadın, suç makinesi çıktı Aboubakar'ın sözleşme detayları ortaya çıktı! 11 milyon euro bonservis getirirse Beşiktaş'tan ayrılabilkecek Lüks spor salonunda röntgenci rezaleti! 30 kadını soyunma kabininde kayıt etmiş Babaanneden, torununa taciz şüphelilerinin serbest kalmasına tepki Kamerayı açık unutan milletvekili, danışmanını kucağına alıp göğsünü öptü Nusret'e twerk yapan kadının sevgilisi mekanı bastı! O anlar kamerada