Ordu'da Kardeş Okul, Kardeş Kurum Projesi - Son Dakika

Ordu'da Kardeş Okul, Kardeş Kurum Projesi

12.01.2012 15:00
Ordu'da Kardeş Okul, Kardeş Kurum Projesi, System.String[]

Ordu Valisi Orhan Düzgün, "Kardeş Okul, Kardeş Kurum" projesi kapsamında bir çok okulun eksikliklerinin giderildiğini belirtti.

Ordu Valisi Orhan Düzgün, "Kardeş Okul, Kardeş Kurum" projesi kapsamında bir çok okulun eksikliklerinin giderildiğini belirtti.

Vali Düzgün, proje kapsamında Ordu Öğretmenevi'nde düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı.

Projeyle sadece okulların ihtiyaçlarının giderilmesinin değil kurumlarla okulların bir birlerinin tanımalarının da amaçlandığını ifade eden Vali Düzgün,

"Bu proje kapsamında bir çok okulumuzun eksiklikleri giderildi. Öğrencilerimiz daha iyi şartlar altında eğitim ve öğretimlerini sürdürecekler. Bugüne kadar bu proje kapsamında bize destek veren kamu kuruluşları, özel sektör temsilcilerine teşekkür ediyorum. 2012 yılında da "Kardeş Okul, Kardeş Kurum" sayılarının daha da artmasını temenni ediyorum" dedi.

Vali Düzgün'ün konuşmasının ardından projeye katkı da bulunanlara teşekkür plaketi verildi.

- ORDU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ordu'da Kardeş Okul, Kardeş Kurum Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi