Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası - Son Dakika

Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası

31.03.2019 13:09
Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası, System.String[]

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Altınordu ilçesinde muhtarlık seçimiyle ilgili şikayet söz konusu olduğunu belirterek, "Onunla ilgili bir işlem yapıldı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Altınordu ilçesinde muhtarlık seçimiyle ilgili şikayet söz konusu olduğunu belirterek, "Onunla ilgili bir işlem yapıldı." dedi.

Vali Yavuz, Altınordu ilçesinde Hamdullah Suphi Tanrıöver Okulu'nda kurulan 1057 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Okul çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yavuz, demokrasilerde sandığın namus olarak kabul edildiğini söyledi.

Demokrasilerde en önemli günlerden birinin seçim günü olduğunu ifade eden Yavuz, şunları kaydetti:

"Halkın özgür iradesinin yansıdığı yer de sandıktır. Demokrasilerde her zaman sandık namus olarak da kabul edilir. O anlamda çok demokratik bir seçim kampanyası geçti. Sorunsuz, huzur içerisinde bir kampanya süreci yaşandı. Seçim sonuçlarının başta Ordu'muza, ülkemize, devletimize, gönül coğrafyamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum."

Vali Yavuz, bir gazetenin, Altınordu ilçesinde bir muhtar adayının seçmene para dağıttığı iddialarına ilişkin sorusu üzerine, "Muhtarlık seçimiyle ilgili şikayet söz konusu oldu. Onunla ilgili bir işlem yapıldı." ifadesini kullandı.

Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası
Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası
Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melanie Trump, Beyaz Saray'a böyle veda etti: First Lady'niz olmak en büyük onurdu Çin devlet medyası Trump'ın gidişini memnuniyetle karşıladı: Çok şükür gittin Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Ali Koç ayrımcılık yapıyor, TFF buna ne diyecek? Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti Son dakika! Donald Trump, başkanlığının bitmesine saatler kala Beyaz Saray'a veda etti Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı