Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası - Son Dakika

Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası

31.03.2019 13:09
Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası, System.String[]

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Altınordu ilçesinde muhtarlık seçimiyle ilgili şikayet söz konusu olduğunu belirterek, "Onunla ilgili bir işlem yapıldı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Altınordu ilçesinde muhtarlık seçimiyle ilgili şikayet söz konusu olduğunu belirterek, "Onunla ilgili bir işlem yapıldı." dedi.

Vali Yavuz, Altınordu ilçesinde Hamdullah Suphi Tanrıöver Okulu'nda kurulan 1057 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Okul çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yavuz, demokrasilerde sandığın namus olarak kabul edildiğini söyledi.

Demokrasilerde en önemli günlerden birinin seçim günü olduğunu ifade eden Yavuz, şunları kaydetti:

"Halkın özgür iradesinin yansıdığı yer de sandıktır. Demokrasilerde her zaman sandık namus olarak da kabul edilir. O anlamda çok demokratik bir seçim kampanyası geçti. Sorunsuz, huzur içerisinde bir kampanya süreci yaşandı. Seçim sonuçlarının başta Ordu'muza, ülkemize, devletimize, gönül coğrafyamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum."

Vali Yavuz, bir gazetenin, Altınordu ilçesinde bir muhtar adayının seçmene para dağıttığı iddialarına ilişkin sorusu üzerine, "Muhtarlık seçimiyle ilgili şikayet söz konusu oldu. Onunla ilgili bir işlem yapıldı." ifadesini kullandı.

Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası
Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası
Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ordu'da Muhtar Adayının Seçmene Para Dağıttığı İddiası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun