Son Dakika Haberleri: Ordu'da Sağanak Etkili Oldu

Ordu'da Sağanak Etkili Oldu

7 gün önce

Ordu'da sağanak etkili olduORDU'da etkili olan sağanak yağmur nedeniyle bazı evlerin bodrum ve zemin katlarını su basarken, fındık bahçeleri de küçük çaplı heyelanlar nedeniyle zarar gördü.

Ordu'da sağanak etkili oldu

ORDU'da etkili olan sağanak yağmur nedeniyle bazı evlerin bodrum ve zemin katlarını su basarken, fındık bahçeleri de küçük çaplı heyelanlar nedeniyle zarar gördü.

Ordu'da sabah etkili olan sağanak yağmur nedeniyle Altınordu ve Perşembe ilçesinde bazı dereler taştı. Taşkın nedeniyle oluşan küçük heyelanlar nedeniyle fındık bahçeleri de zarar gördü. Altınordu'ya bağlı Ata Sanayi, Yeni Sanayi ve Durugöl Mahallesi ile Perşembe Medreseönü ve Kacalı'da etkili olan sağanak yağmurda bazı evlerin ve işyerlerinin bodrum ile zemin katlarını su bastı. Su baskınları nedeniyle evlerdeki eşyalar zarar görürken, Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri cadde ve sokaklarda temizlik yaparak, su tahliyesi yaptı.

Derelerin taşması sonucu ırmaklarda su seviyesi yükselirken, bazı yollarda da hasarların oluştuğu belirtildi.Psikiyatri Uzmanı Saygılı, Oktar'in Eski Söylemlerini Açıkladı: Ben mehdiyim, Fetullah Yardımcım Bedelli Askerlikte 28 Gün Şartının Kalkma İhtimali Doğdu

Sıra Beklemek İstemeyen Hasta Yakını, Kadın Doktora Tekme Tokat Saldırdı! O Anlar Kamerada Kuaförde Boyattığı Saçları Yanarak Elinde Kalan Talihsiz Kadın Soluğu Poliste Aldı