Son Dakika Haberleri: Ordu'da Sağanak Etkili Oldu

Ordu'da Sağanak Etkili Oldu

3 ay önce

Ordu'da sağanak etkili olduORDU'da etkili olan sağanak yağmur nedeniyle bazı evlerin bodrum ve zemin katlarını su basarken, fındık bahçeleri de küçük çaplı heyelanlar nedeniyle zarar gördü.

Ordu'da sağanak etkili oldu

ORDU'da etkili olan sağanak yağmur nedeniyle bazı evlerin bodrum ve zemin katlarını su basarken, fındık bahçeleri de küçük çaplı heyelanlar nedeniyle zarar gördü.

Ordu'da sabah etkili olan sağanak yağmur nedeniyle Altınordu ve Perşembe ilçesinde bazı dereler taştı. Taşkın nedeniyle oluşan küçük heyelanlar nedeniyle fındık bahçeleri de zarar gördü. Altınordu'ya bağlı Ata Sanayi, Yeni Sanayi ve Durugöl Mahallesi ile Perşembe Medreseönü ve Kacalı'da etkili olan sağanak yağmurda bazı evlerin ve işyerlerinin bodrum ile zemin katlarını su bastı. Su baskınları nedeniyle evlerdeki eşyalar zarar görürken, Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri cadde ve sokaklarda temizlik yaparak, su tahliyesi yaptı.

Derelerin taşması sonucu ırmaklarda su seviyesi yükselirken, bazı yollarda da hasarların oluştuğu belirtildi.Tayin Edilen Polis Memuru, Beylik Tabancasını Kafasına Dayayınca Emniyet Karıştı Goldman Sachs, Altın Fiyatı Tahminlerini Aşağı Yönlü Değiştirdi

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay: Asgari Ücret 2 Bin TL Olsun