Ordu'da Sigara Yasağı Denetimleri - Son Dakika

Ordu'da Sigara Yasağı Denetimleri

19.01.2012 18:21
Ordu'da Sigara Yasağı Denetimleri, System.String[]

Ordu'da sigara yasağı ile ilgili denetimlerin sürdüğü bildirildi.

Ordu'da sigara yasağı ile ilgili denetimlerin sürdüğü bildirildi.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Ordu'da 2011 yılı içerisinde 57 kişiye ve 21 işletmeye toplamda 30 bin 525 TL ceza uygulandığı belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

"4207 sayılı Kanunla Türkiye'de 19 Temmuz 2009 tarihinden itibaren umuma açık kapalı mekanlarda tütün ve tütün mamullerinin kullanımının yasaklanması üzerine kontrol ve denetimler sıkı şekilde sürdürülüyor. Ordu'da 2011 yılı içinde kapalı alanda sigara içen 57 kişiye 4 bin 275 TL, 21 işletme sahibine ise kapalı alanda sigara içilmesine izin verdiği için 26 bin 250 TL ceza kesilmiştir. Toplamda 30 bin 525 TL cezanın kesildiği Ordu'da denetimler sıkı bir şekilde sürmektedir."

Açıklamada, denetimleri İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince sürdürüldüğü de ifade edildi.

- ORDU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ordu'da Sigara Yasağı Denetimleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı