Son Dakika Haberleri: Ordu'daki Sel Felaketinin Ardından, Dehşete Düşüren Görüntüler Ortaya Çıktı!

Ordu'daki Sel Felaketinin Ardından, Dehşete Düşüren Görüntüler Ortaya Çıktı!

9 gün önce

Ordu genelinde etkili olan aşırı yağış sonrası dehşete düşüren görüntüler gelmeye devam ediyor. Bir iş makinesinin sular altında kalması, vatandaşlar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Ordu genelinde etkili olarak devam eden sağanak sonucu akarsular adeta coştu. Ordu'nun çoğu bölgesinde olduğu gibi İkizce ilçesinde de derelerin debisi yükseldi. İkizce ilçesinin ortasından geçen ırmakta da su debisi neredeyse köprülere kadar ulaştı. Şiddetli bir şekilde akan ırmaklar, vatandaşları da korkuttu. Korkunç görüntüler vatandaşlar tarafından böyle görüntülendi.

İŞ MAKİNESİ IRMAĞA UÇTU

İkizce ilçesinde dere ıslahında çalışan bir iş makinesi de, biriken suya kanal açmaya çalışırken akıntıya kapılarak ırmağa uçtu. Olayda yaralanan olmazken, kepçe de maddi hasar oluştu.
Ordu'daki Selde 809 Ton Fındık, 17 Bin Civciv Zarar Gördü Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı, Belediye İşlerinde Dolar Kullanmayı Yasakladı

Bayram Tatilinin İlk Gününde Kaza Bilançosu: 10 Ölü, 58 Yaralı Mahalleliler Yangını Söndürmek İçin Kovayla Su Taşırken Kahvedekiler Oyun Oynamaya Devam Etti