Ordu Milli Eğitim Müdürü Türkan Açıklaması - Son Dakika

Ordu Milli Eğitim Müdürü Türkan Açıklaması

17.02.2012 17:21
Ordu Milli Eğitim Müdürü Türkan Açıklaması, System.String[]

Ordu Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkan, "İl genelinde en çok Ünye ve Fatsa ilçesi ile il merkezinin dersliğe ihtiyacı var" dedi.

Ordu Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkan, "İl genelinde en çok Ünye ve Fatsa ilçesi ile il merkezinin dersliğe ihtiyacı var" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkan, Ünye'de yatırımları devam eden okullarda incelemelerde bulundu.

Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Gür'ü makamında ziyaret eden Türkan, eğitimdeki eksikliklerin giderilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Ordu'nun eğitim sorunlarını yakından bildiklerini bu nedenlede bütün ilçelerdeki eğitim kurumlarını incelidiklerini belirten Türkan, "İl genelinde en çok Ünye, Fatsa ilçesi ve il merkezinin dersliğe ihtiyacı var. Bu eksikliklerin giderilmesi için çalışıyoruz" dedi.

- ORDU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ordu Milli Eğitim Müdürü Türkan Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Polisten kaçan şüpheli 5 metre yükseklikten atlayıp ayağını kırdı, üzerinden de 6 kilo uyuşturucu çıktı Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı