'ordu'nun Kalkınması İçin Sanayi Şart' - Son Dakika

'ordu'nun Kalkınması İçin Sanayi Şart'

05.01.2012 11:02
'ordu'nun Kalkınması İçin Sanayi Şart', System.String[]

Ordu Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Uğur Yüce, Ordu'nun kalkınabilmesi için sanayinin gelişmesinin gerekli olduğunu söyledi.

Ordu Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Uğur Yüce, Ordu'nun kalkınabilmesi için sanayinin gelişmesinin gerekli olduğunu söyledi.

Uğur Yüce yaptığı açıklamada, Ordu şehrinin kalkınabilmesi için imalata dayalı fabrika sayısının çoğalması, Sunset Sagra ve Çamsan gibi fabrikaların artması gerektiğine dikkat çekti. Yüce, "En fazla fındığı biz üretiyoruz, ama fındığı yabancılar işliyor, satıyor. Kivi üreticisiyiz, ama kivi alt yapımız yok. Ordu'ya yatırımcıların gelmesi için onlara arsa tahsisinde elimizdeki bütün imkanları zorlamamız gerekmektedir." dedi.

Yüce, havaalanı, Karadeniz- Akdeniz yolu, çevre yolu gibi ulaşıma yönelik yatırımların yatırımcıların ilgisini çekeceğini, bu sebeple söz konusu yatırımların bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini belirtti.

'ordu'nun Kalkınması İçin Sanayi Şart'

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel 'ordu'nun Kalkınması İçin Sanayi Şart' - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici