Son Dakika Haberleri: Ordu: Sevgi "Engel" Tanımadı

Ordu: Sevgi "Engel" Tanımadı

12 yıl önce

Ordu'nun Aybastı İlçesi'nde, küçük yaşta geçirdiği bir rahatsızlık sonucu sakat kalan Abdulkadir Pala ile yürüme engelli olan Saynur Kaya sade bir törenle nişanlandı.

Ordu: Sevgi
Ordu'nun Aybastı İlçesi'nde, küçük yaşta geçirdiği bir rahatsızlık sonucu sakat kalan Abdulkadir Pala ile yürüme engelli olan Saynur Kaya sade bir törenle nişanlandı.

Engelli çiftlerin tanışmasına biraraya gelmesine vesile olan Zeki Salman engelli Saynur Kaya'yı yaklaşık 1.5 ay önce Alankent Beldesi'nde yapılan şenliklerde gördüğünü belirterek, "Abdulkadir Pala da benim arkadaşımdı. Alankent'te Saynur hanımla konuştum. O da arkadaşımla tanışmayı kabul etti. Sonucunda mutlu bir yuva kurulma aşamasına gelindi. İnşallah yakın bir zamanda düğünleri de olacak" dedi.

Nişan töreninde oldukça mutlu oldukları gözlenen engelli çiftin nişan yüzüklerini, Çakırlı Belde Belediye Başkanı Mehmet Er taktı.Çocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi Bakan Soylu'dan Veda Gibi Açıklama: Hakkınızı Helal Edin

Erdoğan'dan Terörist Başı Müslim'in Yakalanmasına İlk Yorum: Temenni Ederiz Bize Teslim Edilir!