Ordu Valisi Yavuz: "Katil zanlısının 12 suç sabıkası var" - Son Dakika

Ordu Valisi Yavuz: "Katil zanlısının 12 suç sabıkası var"

7 gün önce

Ordu Valisi Seddar Yavuz, evinin önünde cezaevi firarisi tarafından bıçaklanarak öldürülen balerin Ceren Özdemir'in (20) katil zanlısının suçunu itiraf ettiğini açıkladı.

Ordu Valisi Yavuz:

Ordu Valisi Seddar Yavuz, evinin önünde cezaevi firarisi tarafından bıçaklanarak öldürülen balerin Ceren Özdemir'in (20) katil zanlısının suçunu itiraf ettiğini açıkladı. Vali Yavuz, zanlının 12 adet sabıkası bulunduğunu belirtti.


Ordu Valiliğinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Seddar Yavuz, zanlının akşam saatlerinde terminal civarında yakalandığını, bu sırada polise direndiğini ve bir polisin hafif yaralandığını söyledi. Vali Yavuz, "Bu olayda tüm Ordu halkının ve emniyet teşkilatının gösterdiği hassasiyete teşekkür ediyorum. Bir daha böyle olayların yaşanmamasını temenni ediyorum" dedi.


Vali Yavuz, zanlının 12 adet sabıkası bulunduğunu ancak Ceren Özdemir ile ilgili bağlantısı olup olmadığının araştırıldığını ifade etti. - ORDU

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 07:16 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Üniversite mezunu genç kız, kaz yetiştirmeye başladı
Tanrı Dağları'nda uluyan MHP'li vekilden çakar savunması: Mafya babalarında da var Başı ve kolları olmayan ceset kayıp balıkçıya ait çıktı Kahramanmaraş'ta kafası kurtlanan hastanın görüntüleri yürek dağladı