Orduspor Başkanı Nedim Türkmen: Ligden Düşme Yüzde 90 Kalkar - Son Dakika

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen: Ligden Düşme Yüzde 90 Kalkar

9 yıl önce

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, şu sıralar yeni teknik direktör Hector Cuper ile ilgileniyor.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen: Ligden Düşme Yüzde 90 Kalkar, System.String[]

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, şu sıralar yeni teknik direktör Hector Cuper ile ilgileniyor.


Arjantinli dünyaca ünlü teknik adamın yolunu gözleyen ve Cuper'in yarın Türkiye'de olacağını bir kez daha hatırlatan Türkmen, gündemdeki diğer konular hakkında DHA'ya açıklamalarda bulundu.


Kulüpler Birliği'nin 5 Ocak Perşembe günü yapacağı kritik toplantı ve 26 Ocak'taki olağanüstü genel kurul öncesi görüşlerini açık açık dile getiren Türkmen; "Benim tahminim %90 küme düşme kalkar" dedi.


"Türkiye'de hiç kimse açak açık düşüncesini söylemiyor, ya da çok az kişi açık konuşuyor" diyen Nedim Türkmen; 58. madde tartışmaları için şunları söyledi: "Biz doğruları söylüyoruz. Sadece 3 büyükler yok bu ligde. Bu lig 3 büyüklerden ibaret değil. Önemli olan Türk futbolu, UEFA'dan 5 yıl ceza alırsak ne olacak ? O yüzden bizim tavrımız net...58. madde Türk futbolunun geleceği için değişmemeli. Bizim yanı sıra Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor açık açık görüşünü dile getirdi...Ama olağanüstü kongrede benim tahminim % 90 küme düşme kalkar"


Bu arada Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın 58. maddenin değişimine karşı olan Galatasaray ile Trabzonspor için söylediği "Ligden de çekilip, kendi aralarında oynasın" şeklindeki sözlerine karşılık ise Nedim Türkmen son derece iddialı ve cesaretli açıklama yaparak şunları söyledi: "Havuz bozulmaz...Alıcısı hazır bu ligin...Kimse panik havası yaratmasın" - İstanbul

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:03 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Banu Alkan, hayatına girebilecek erkekte aradığı özellikleri sıraladı: Yakışıklı, temiz ve mis kokulu
Çakarın ardından tepe lambası çilesi başladı! Sürücü ve araç sahibine ayrı ayrı 1.228 TL ceza kesiliyor Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu

Son Dakika Haberleri