Son Dakika Haberleri: Orduspor Kulübü Başkanı Türkmen Açıklaması

Orduspor Kulübü Başkanı Türkmen Açıklaması

7 yıl önce

Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, "Ligin ikinci devresinde oynayacağımız ilk maçta Fenerbahçe'yi yenerek yeniden çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.

Orduspor Kulübü Başkanı Türkmen Açıklaması, System.String[]
Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, "Ligin ikinci devresinde oynayacağımız ilk maçta Fenerbahçe'yi yenerek yeniden çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.

Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yaparak girmek istediklerini söyledi.

Çok zor bir maçla ikinci yarıya başlangıç yapacaklarını ifade eden Türkmen,

"Yeni yılın ve ikinci devrenin ilk maçında takımın şansızlığını, kötü gidişini durdurmak istiyoruz. Ligin ikinci devresinde başarılı olabilmek adına hazırlıklarımızı yaptık. Başlangıçlar her zaman zor olur. Çok zor bir maçla ikinci devreye başlıyoruz. İyi bir takımız ama kötü bir gidişimiz var. Bunun bilincindeyiz. Ligin ikinci devresinde oynayacağımız ilk maçta Fenerbahçe'yi yenerek yeniden çıkış yakalamak istiyoruz. Bu maçtan iyi bir sonuç almak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Ligin ikinci yarısına yeni bir teknik direktörle başlamanın avantajını da kullanmak istediklerini vurgulayan Türkmen, "Oyuncularımızın da yeni teknik direktörlerine iyi bir sonuçla 'hoş geldin' demelerini istiyoruz" diye konuştu.

Orduspor taraftarının takımına destek olmasını da isteyen Türkmen,

"Taraftarların tribünleri doldurarak takımlarını 90 dakika desteklemelerini istiyoruz. Fenerbahçe 25 sene sonra Ordu'ya geliyor. Bu çok önemli. Bunun değerini bilmeliyiz" dedi.

- ORDUYol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı ABD Askerleri, Trump Yönetiminde Büyük Çaplı Bir Savaş İhtimalini Yakın Görüyor

Sendikalardan Asgari Ücrete Çifte Zam Talebi