Orduspor Kulübü Başkanı Türkmen Açıklaması - Son Dakika

Orduspor Kulübü Başkanı Türkmen Açıklaması

9 yıl önce

Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, "Ligin ikinci devresinde oynayacağımız ilk maçta Fenerbahçe'yi yenerek yeniden çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.

Orduspor Kulübü Başkanı Türkmen Açıklaması, System.String[]

Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, "Ligin ikinci devresinde oynayacağımız ilk maçta Fenerbahçe'yi yenerek yeniden çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.


Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yaparak girmek istediklerini söyledi.


Çok zor bir maçla ikinci yarıya başlangıç yapacaklarını ifade eden Türkmen,


"Yeni yılın ve ikinci devrenin ilk maçında takımın şansızlığını, kötü gidişini durdurmak istiyoruz. Ligin ikinci devresinde başarılı olabilmek adına hazırlıklarımızı yaptık. Başlangıçlar her zaman zor olur. Çok zor bir maçla ikinci devreye başlıyoruz. İyi bir takımız ama kötü bir gidişimiz var. Bunun bilincindeyiz. Ligin ikinci devresinde oynayacağımız ilk maçta Fenerbahçe'yi yenerek yeniden çıkış yakalamak istiyoruz. Bu maçtan iyi bir sonuç almak için elimizden geleni yapacağız" dedi.


Ligin ikinci yarısına yeni bir teknik direktörle başlamanın avantajını da kullanmak istediklerini vurgulayan Türkmen, "Oyuncularımızın da yeni teknik direktörlerine iyi bir sonuçla 'hoş geldin' demelerini istiyoruz" diye konuştu.


Orduspor taraftarının takımına destek olmasını da isteyen Türkmen,


"Taraftarların tribünleri doldurarak takımlarını 90 dakika desteklemelerini istiyoruz. Fenerbahçe 25 sene sonra Ordu'ya geliyor. Bu çok önemli. Bunun değerini bilmeliyiz" dedi.


- ORDU

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:00 Kaynak: AASon Dakika

AK Partili başkan, Rahşan Ecevit hakkındaki skandal yoruma açıklık getirdi
Yoldan geçen kadın, araçları taşa tutan gençleri anbean kaydetti Emekliye 1.250 lira! İşte banka banka promosyon ücretleri

Son Dakika Haberleri